Stále bežíte na Novembrovej aktualizácií? Je načase aktualizovať | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Stále bežíte na Novembrovej aktualizácií? Je načase aktualizovať

Novinky

Stále bežíte na Novembrovej aktualizácií? Je načase aktualizovať

Stále bežíte na Novembrovej aktualizácií? Je načase aktualizovať

V Microsoft je momentálne rušno kvôli vydávaniu aktualizácie Fall Creators Update pre operačný systém Windows 10, no v Microsofte myslia aj na staršie vydania “desiny”. Windows 10 už obdržal zopár veľkých aktualizácií a tou prvou bola aktualizácia známa ako “novembrová”. Tá prišla zmenila číslo verzie systému na 1511 a dodnes je využívaná na veľkom množstve zariadení. Každá verzia systému raz zažije svoj koniec a ten pre túto aktualizáciu nastane už 10. októbra.

Jediným a zrejme najviac odporúčaným riešením aj od samotného Microsoftu je upgradeovanie novembrovej aktualizácie na najnovšie verzie operačného systému Windows 10. Novembrová aktualizácia 10. októbra už viac neobdrží bezpečnostné aktualizácie a používatelia budú vystavený zbytočnému riziku. Samozrejme, všetky prvotné verzie systému Windows 10 používať naďalej môžete, no vírusy a bezpečnostné riziká budú na oveľa vyššom stupni ako doteraz. Koniec bezpečnostných aktualizácií sa týka týchto verzií operačného systému Windows 10:

  • Windows 10 Home
  • Windows 10 Pro
  • Windows 10 Education
  • Windows 10 Enterprise

Pokiaľ stále používate počiatočné verzie operačného systému Windows 10 neváhajte a aktualizujte systém čo najskôr. Neviete ako nato? Stačí jednoducho otvoriť Nastavenia > Aktualizácia a zabezpečenie > Windows Update > Vyhľadať aktualizácie.

Zdroj: windowslatest.com

TIP  Ako zapnúť Game DVR vo Windows 10 a nahrávať video z hrania hier bez použitia Game Baru | NÁVOD
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.