Spotify pre Xbox One je dostupný už dnes | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Spotify pre Xbox One je dostupný už dnes

Novinky

Spotify pre Xbox One je dostupný už dnes

Spotify pre Xbox One je dostupný už dnes

Žeby sa procesy v Microsofte začali urýchľovať? Väčšinou sme svedkami toho, že Microsoft prináša zmeny naozaj pomaly a vieme o nich dávno predtým ako naozaj prídu. Podobne to vyzeralo aj s aplikáciou Spotify Music pre Xbox One, keď sme sa pred pár dňami uvideli screenshot od Larryho Hryba. Po tejto fotke sa ale všetky procesy extrémne urýchlili. Hneď na druhý deň sa Spotify Music objavilo aj v jeho podcaste na youtube a dnes sme svedkami toho, že aplikácia je už teraz dostupná na stiahnutie.

Zdroj: vlastný

Aplikácia Spotify Music pre Xbox One podporuje hranie hudby na pozadí. Znamená to, že budete môcť počúvať hudbu počas hrania hier na Xboxe. Aplikácia taktiež podporuje prehrávanie hudby pre neprémiových používateľov, no tí s predplatným budú mať prístup ku skladbám vo vysokej kvalite.

Zdroj: vlastný

Vo Windows Store odkaze nájdete sériu obrázkov aplikácie Spotify pre Xbox One. Tie isté obrázky sa nachádzajú aj v našom článku. Problém je ten, že sa nemusí stopercentne jednať o reálne screenshoty z Spotify Music aplikácie pre Xbox One, keďže identické obrázky sa nachádzajú pri popise Spotify aplikácie pre PlayStation a Android TV, no je dosť pravdepodobné že rozhranie bude úplne identické. Samotný Spotify má onedlho zverejniť ďalšie informácie ohľadom ich Spotify aplikácie pre Xbox One. O týchto informáciách Vás budeme určite informovať.

TIP  Xbox One získava veľkú aktualizáciu, ktorá prináša podporu hrania hier vo vysokom rozlíšení

Zdroj: mspoweruser.com

Spotify Music - for Xbox One
Spotify Music - for Xbox One
Developer: Spotify AB
Price: Free
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.