Spotify je späť vo Windows obchode! | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Spotify je späť vo Windows obchode! | APLIKÁCIE

Novinky

Spotify je späť vo Windows obchode! | APLIKÁCIE

Spotify, populárny klient umožňujúci online streamovanie hudby je opäť vo Windows obchode.

Aplikácia si za posledné obdobie užila toho skutočne dosť. Najprv bola odstránená z obchodu, kedy mnohých z nás toto rozhodnutie zasiahlo, neskôr však Microsoft počas predstavenia Windowsu 10 S vydal stanovisko, že aplikácia bude čoskoro dostupná v obchode – tak sa teraz aj deje.

Zdroj: vlastný

Aplikácia ako môžete vidieť sa objavila s novým moderným šatom vo Windows obchode. Hoci pôvodne ju nebolo možné stiahnuť v skorých ranných hodinách, ale v týchto chvíľach už by malo všetko fungovať ako má.

Nižšie ju môžete cez odkaz nainštalovať do vášho počítača.

Spotify Music
Spotify Music
Developer: Spotify AB
Price: Free

Zdroj: vlastný, za tip na článok ďakujeme Petrovi Bystrickému

TIP  Nokia získala ďalších 100 miliónov dolárov na vývoj a výrobu nových smartfónov

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.