Spotify aplikácia bude zrejme onedlho dostupná aj pre Xbox One | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Spotify aplikácia bude zrejme onedlho dostupná aj pre Xbox One

Novinky

Spotify aplikácia bude zrejme onedlho dostupná aj pre Xbox One

Spotify aplikácia bude zrejme onedlho dostupná aj pre Xbox One

V posledných dňoch sa internetom šíri množstvo správ ohľadom aplikácie Spotify pre hernú konzolu Xbox One od Microsoftu. Spotify minulý rok podpísalo zmluvu so spoločnosťou Sony a aplikácia mala prísť výlučne iba pre herné konzoly od spoločnosti Sony. Podľa najnovších správ priamo z Microsoftu, sa na aplikácií Spotify pre Xbox One pracuje a začína jej interné testovanie.

Najnovšia správa o pripravovanej Spotify aplikácii sa vyskytla na fóre Reddit, kde Larry Hryb (Major Nelson) z Microsoftu uverejnil fotku, na ktorej nájdeme nápis – “Spotify Music – for Xbox”. Tento príspevok rozprúdil debaty o Spotify aplikácii pre Xbox One a mnoho používateľov sa pod tento príspevok vyjadrilo kladne. Stačí len dúfať, že sa nejedná o hoax alebo menší vtip z Larryho strany. Avšak Larry Hryb je už dlhšiu dobu dosť dôveryhodným zdrojom informácií a vtipkovanie a šírenie hoaxov by si zrejme ani nedovolil. Ešte sa stále nevie, či bude budúca aplikácia pre Xbox One aj UWP aplikáciou alebo bude výlučne iba pre Xbox One. Podobne sa stále nevie, kedy presne máme očakávať príchod tejto aplikácie.

Prijali by ste Spotify Music na Xbox One? Napíšte nám dole od komentárov.

Zdroj: theverge.com

TIP  Chystá si pre nás Microsoft ďalší fitness náramok? Pozrite sa na najnovšie pripísané patenty
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať



Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať



To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.