Spoločnosť SteelSeries predstavila novú kompaktnú hernú klávesnicu Apex M750 TKL | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Spoločnosť SteelSeries predstavila novú kompaktnú hernú klávesnicu Apex M750 TKL

Novinky

Spoločnosť SteelSeries predstavila novú kompaktnú hernú klávesnicu Apex M750 TKL

Jeden z najlepších výrobcov herného príslušenstva SteelSeries prináša na trh novú mechanickú klávesnicu. Spoločnosť nám v poslednom období moc produktov nepredstavila, no po dlhšom čase prináša skrátenú verziu mechanickej klávesnice Apex M750. Menšia verzia s názvom Apex M750 TKL (Tenkeyless) prichádza s trošku pozmeneným dizajnom, využíva letecký hliník a spolu s ním prináša dokonalý klikací pôžitok pre hráčov, vďaka tretej generácií mechanických switchov QX2.

Zdroj: SteelSeries

Ako už s názvu a fotografie vyplýva, menšia verzia Apex M750 TKL neobsahuje numerickú časť klávesnice. Vyrobená je z identických materiálov, ako jej väčší brat, no keďže má o niečo menšie telo, žiadny hráč sa nemusíte báť o svoj priestor, či už doma, pretože má veľkú podložku alebo ide na lanku a tam už nemá vôbec žiadny priestor na pohodlné hranie. Veľkou výhodou klávesnice Apex M750 TKL je aj full RGB podsvietenie, ktoré je ovládateľné priamo cez aplikáciu SteelSeries Engine.

Zdroj: SteelSeries

Klávesnica spolu so širokou škálou režimov podsvietenia, podporuje aj zobrazovanie notifikácií z niektorých aplikácií. Najpremakanejšií systém notifikácií má zrejme aplikácia Discord. Pri hraní sa na klávesnici zobrazujú rôzne informácie o Vašej komunikácií. Napríklad či máte zablokovaný mikrofón, či vám niekto zaslal správu atď.

Táto klávesnica je samozrejme určená pre hráčov, preto prichádza aj s celkom vysokou, no na herné príslušenstvo bežnou cenovkou. Klávesnica Apex M750 TKL je na stránkach spoločnosti SteelSeries momentálne dostupná za 139,99 eur. Klávesnicu spolu s kompletnými technickými špecifikáciami nájdete tu.

TIP  Na Slovensku máme lepší internet ako v USA. Že neveríš? Pozri si aktuálne štatistiky z ktorých padneš na zadok!

Zdroj: SteelSeries

Pokračuj v čítaní
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.