Spoločnosť Microsoft zavádza časovú OS v aplikácii fotografie všetkým používateľom Windowsu 10 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Spoločnosť Microsoft zavádza časovú OS v aplikácii fotografie všetkým používateľom Windowsu 10

aplikacia fotografie casova os Windows 10

Windows aplikácie

Spoločnosť Microsoft zavádza časovú OS v aplikácii fotografie všetkým používateľom Windowsu 10

Začiatkom roka Microsoft začal testovať novú funkciu v rámci aplikácie Fotografie na Windows 10 počítačoch, ktorá umožňovala jej používateľov rýchly pohyb v rámci fotografií prostredníctvom časovej osy v pravej lište. Prostredníctvom tejto lišty ste sa mohli rýchlo prerolovať fotografiami cez jednotlivé mesiace ako aj roky.

Časová OS v aplikácii Fotografie je dostupná pre všetkých Windows 10 používateľov

Funkcie bola dlhšie  dostupná v rámci okruhov Windows Insider a k včerajšiemu dňu ju začal Microsoft uvoľňovať aj pre všetkých ostatných používateľov, ktorí neboli zapojení v testovacích zostaveniach programu Insider. Update je dostupný pre používateľov, ktorí majú vo svojom počítači nainštalovanú verziu Windowsu 10 s buildom 1803.

aplikacia fotografie casova os

Zdroj: vlastný

Ak sa vám aplikácia neaktualizovala automaticky tak ju môžete upgradovať prostredníctvom odkazu nižšie.

Microsoft Photos
Microsoft Photos
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free+

Zdroj: vlastný

TIP  Ako zapnúť Game DVR vo Windows 10 a nahrávať video z hrania hier bez použitia Game Baru | NÁVOD

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.