Spoločnosť Huawei by mohla prísť so smarthodinkami, ktoré majú interaktívne okraje | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Spoločnosť Huawei by mohla prísť so smarthodinkami, ktoré majú interaktívne okraje

Novinky

Spoločnosť Huawei by mohla prísť so smarthodinkami, ktoré majú interaktívne okraje

Na poli chytrých hodiniek dnes nájdeme viacero populárnych značiek. Vrátane gigantov, ktorí udávajú trendy, akým je na napríklad Samsung či Apple alebo aj spoločnosti, ktoré sa viac menej len „vezú“ na vlne popularity tohto typu zariadení. Do prvej kategórie spoločností by sa čoskoro mohol zaradiť aj známy gigant Huawei.

Internetový portál AndroidAuthority upozornil na to, že WIPO (Svetová organizácia duševného vlastníctva) schválilo spoločnosti Huawei patent, ktorý prináša dotykové ovládanie do rámčeku hodiniek. Huawei podľa patentu by mala priniesť viacero ovládacích zón, ktoré budú ovládateľné dotykom. Podľa popisov používatelia budú môcť napríklad posúvať obraz, približovať ho či s ním ďalej aktívne pracovať.

Zdroj: AndroidAuthority, úvodný obrázok: pexels.com

TIP  Renomovaný analytik z Wall Steet si myslí, že Microsoft sa môže v budúcnosti stať novodobým Netlfixom v hernom priemysle

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.