Spinner telefón s otočným fotaparátom | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Spinner telefón s otočným fotaparátom

ŠPEKULÁCIE

Spinner telefón s otočným fotaparátom

To, že na poli Androidu sme svedkami desiatok zaujímavých konceptov ročne, ktoré oslovia množstvo fanúšikov mobilných zariadení sme už zvykli, avšak koncept telefónu pod označením Spinner prináša niečo extra,  a o to viac nás to teší, že je to práve vo svete Windows Phonu. Neznámi dizajnér vypustil do sveta koncept Windows Phone telefónu, za ktorý by sa nemusel hanbiť určite ani Microsoft, Nokia, či iný popredný výrobca mobilných zariadení. Tento koncept prináša otočný fotoaparát, hliníkové telo v kombinácii s plastom, a telo tenké 7 mm.

con1

con2

Kiež by sa týmto dizajnovým „krásavcom“ inšpirovali aj popredný výrobcovia mobilných zariadení.

Zdroj: mojwindows.sk

TIP  Ďalšia vlajková loď od Xiaomi by mohla mať údajne vstavaný skener odtlačkov prstov v displeji. Naznačuje to najnovšie video
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.