Spinner telefón s otočným fotaparátom | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Spinner telefón s otočným fotaparátom

ŠPEKULÁCIE

Spinner telefón s otočným fotaparátom

To, že na poli Androidu sme svedkami desiatok zaujímavých konceptov ročne, ktoré oslovia množstvo fanúšikov mobilných zariadení sme už zvykli, avšak koncept telefónu pod označením Spinner prináša niečo extra,  a o to viac nás to teší, že je to práve vo svete Windows Phonu. Neznámi dizajnér vypustil do sveta koncept Windows Phone telefónu, za ktorý by sa nemusel hanbiť určite ani Microsoft, Nokia, či iný popredný výrobca mobilných zariadení. Tento koncept prináša otočný fotoaparát, hliníkové telo v kombinácii s plastom, a telo tenké 7 mm.

con1

con2

Kiež by sa týmto dizajnovým „krásavcom“ inšpirovali aj popredný výrobcovia mobilných zariadení.

Zdroj: mojwindows.sk

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.