Špekulácie | Acer pracuje na štyroch Windows Phone zariadeniach
Connect with us

Špekulácie | Acer pracuje na štyroch Windows Phone zariadeniach, dočkáme sa ich na IFA?

ŠPEKULÁCIE

Špekulácie | Acer pracuje na štyroch Windows Phone zariadeniach, dočkáme sa ich na IFA?

Dočkáme sa nových Windows telefónov od spoločnosti Acer? Podľa Roland-a Quandt-a áno. Quandt-o je redaktor zahraničného portálu Winfuture.de, ktorý priniesol ako prvý nepotvrdené informácie pripravovanom telefóne Acer Liquid M220, ktorý bol následne predstavený na Mobile World Congress 2015. Tentokrát priniesol informáciu prostredníctvom sociálnej siete Twitter, že Acer pracuje na ďalších štyroch Windows Phone zariadeniach, ktoré by pravdepodobne mohli byť predstavené na IFA 2015.

Acer_Windows_Phone

Len tak pre zaujímavosť, na IFA 2015 by sme sa mohli dočkať aj nových vlajkových lodí od Microsoftu, konkrétne Lumie 950 XL a jej zmenšenej verzie Lumie 950. Ak by vás zaujímali tieto spomínané mobilné telefóny od Microsoftu, ktorých sa pravdepodobne už čoskoro dočkáme, tak si môžete o nich prečítať viacej v článku „Microsoft Cityman, Talkman. Nové vlajkové lode a čo o nich musíte vedieť?“.

Čo na to vravíte, privítali by ste nového výrobcu Windows telefónov? My určite áno.

Zdroj: Twitter cez Neowin.net

TIP  Je Surface Phone stále vo vývoji? Napovedajú tomu nové referencie nachádzajúce sa vo Windows 10

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.