Speed Rivals – Dirt Racing | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Speed Rivals – Dirt Racing

Windows Hry

Speed Rivals – Dirt Racing

Speed Rivals – Dirt Racing je klasická top-down hra, v ktorej budete súťažiť o slávu na štyroch kolesách. Vyblázniť sa budete môcť na šiestich rôznych okruhoch, kde budete bojovať o „cardust“ trofej. Každé auto s ktorým budete jazdiť ma iné vlastnosti a konštrukciu čo prináša hre úplne iný náboj, ako ponúkajú ostatné hry tohto typu. Počas Vašej cesty za úspechom sa stretnete stále s narastajúcou umelou inteligenciou súpera, ktorá závisí od zvolenej obtiažnosti,, ako úrovne levelu. Hru nájdete v store úplne zadarmo v plnej verzii.

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.