Speed Rivals – Dirt Racing | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Speed Rivals – Dirt Racing

Windows Hry

Speed Rivals – Dirt Racing

Speed Rivals – Dirt Racing je klasická top-down hra, v ktorej budete súťažiť o slávu na štyroch kolesách. Vyblázniť sa budete môcť na šiestich rôznych okruhoch, kde budete bojovať o „cardust“ trofej. Každé auto s ktorým budete jazdiť ma iné vlastnosti a konštrukciu čo prináša hre úplne iný náboj, ako ponúkajú ostatné hry tohto typu. Počas Vašej cesty za úspechom sa stretnete stále s narastajúcou umelou inteligenciou súpera, ktorá závisí od zvolenej obtiažnosti,, ako úrovne levelu. Hru nájdete v store úplne zadarmo v plnej verzii.

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.