Poznáme špecifikácie Microsoft Lumie 550 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Poznáme špecifikácie Microsoft Lumie 550

Novinky

Poznáme špecifikácie Microsoft Lumie 550

Pred necelými dvomi týždňami sme vám priniesli článok ohľadne predpokladanej ceny novo pripravovanej Lumie 550, ktorá sa bude pohybovať okolo 120 eur, avšak čo sa týka výbavy tohto zariadenia, tak to bolo veľkou neznámou, až doteraz. Španielsky portál Windowstudio.mx včera vypustil do sveta snímku z prezentácie Microsoftu, na ktorej sú známe technické špecifikácie zariadenia (viď nižšie).

Prednú stranu bude tvoriť veľká 5“ palcová obrazovka s HD rozlíšením, ktorá bude pokrytá tvrdením sklíčkom Gorilla Glass 3. Srdce telefónu bude tvoriť štvorjadrový procesor značky Snapdragon s frekvenciou 1 GHz, ktorej bude sekundovať 1 GB operačnej pamäte RAM a 8 GB úložného priestoru s možnosťou rozšírenia o SD kartu. Na zadnej strane by mal byť umiestnený 5 megapixelový fotoaparát s funkciou Autofocus a LED bleskom, na prednej strane bude umiestnený 2“ megapixelový fotoaparát a nechýba ani podpora 4G LTE sietí.

Lumia_550

Ako sa vám pozdávajú špecifikácie Microsoft Lumie 550, dali by ste si povedať?

TIP  Smartfón Xiaomi Mi A2 sa objavil v e-shope. Poznáme cenu ako aj špecifikácie. Revolúcia to však nebude

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.