Najčítanejší Windows 10 portál

VAIO (Sony) predstavilo nový smartfón s Windows 10 Mobile

Pred pár dňami sme vám priniesli krátky článok, v ktorom sme písali, že technologický gigant Sony a jeho dcérska spoločnosť VAIO plánuje predstaviť nové Windows 10 zariadenie, avšak nejedná sa o žiaden notebook či tablet, ale o mobilný telefón. Poďme sa teda pozrieť na to čo nám tento gigant dnes priniesol bližšie.

Reč je o dnes predstavenom zariadení pod označením Phone Biz, ktoré primárne určené pre stredne náročných používateľov.

Sony VAIO Phone Biz

Srdce tohto zariadenia tvorí procesor Snapdragon 617, ktorému sekundujú 3 GB operačnej pamäte RAM spolu s 16 GB úložným priestorom s možnosťou rozšírenia o SD kartu. Displej tohto zariadenia dosahuje úctyhodnú veľkosť 5,5“ s full HD rozlíšením. Sony taktiež nezabudlo ani na poriadnu nádielku megapixelov, zadný fotoaparát dostal 13MPx šošovku a predný 5MPx, vďaka čomu zachytíte kvalitne „selfíčko“. Čo sa týka batérie, tak výrobca osadil do zariadenia batériu s kapacitou 2 800mAh.  Mimochodom vďaka tejto konfigurácií ako aj nedávnemu vyhláseniu Microsoftu o rozšírení služby Continuum na ďalšie typy procesorov si vychutnáte túto funkcionalitu aj na tomto zariadení. A samozrejme toto všetko je zabalené v krásnom hliníkovo tele.

Phone biz_3

Phone biz_4

Mimochodom nepripomína vám Phone Biz už dnes staršie zariadenie HTC 8X?

Zdroj: Neowin.net, Viao

TIP  Microsoft definitívne kupuje webovú službu GitHub. Dá zaň 7,5 miliardy dolárov! Poznáme ďalšie plány Microsoftu s touto službou, ktoré sú naozaj zaujímavé
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.