Najčítanejší Windows 10 portál

Sony údajne chystá bezrámikový telefón. Vyzerá prémiovejšie ako iPhone či Galaxy S8

Zdroj: Youtube (koncept)

Sony podľa dostupných informácií chystá veľké prekvapenie pre svojich fanúšikov, objavil sa totiž koncept spolu so špecifikáciami smartfónu ukazujúci smartfón s edge-to-edge displejom, ktorý vyráža dych.

Edge-to-edge smartfón od Sony s kódovým označením H8541

Smartfón, ktorý môžete vidieť nižšie na obrázku nesie označenie H8541 a mal by priniesť výbavu toho najvyššieho ranku. Na prednej strane by sme mali nájsť 5,7 4K HDR displej pokrytý krycím sklíčkom Gorilla Glass 5. generácie. V útrobách zariadenia by mal výkon dodávať procesor Snapdragon 835 pričom sa šepká, že by to mohol byť teoreticky aj Snapdragon 845, ktorý by sa mal na trh dostať v priebehu budúceho roka. Dopomáhať mu k nadpriemerným výkonom má pomáhať 4GB RAM a 64GB úložný priestor. Nemala by chýbať certifikácia IP68, Bluetooth vo verzii 5.0, Glonass, NFC, USB Type – C či najnovší Android 8.0.

Zdroj: GSM Arena

Šťavu smartfónu by mala dodávať batéria s kapacitou 3420mAh, schovaná v tele s rozmermi 149 x 74 x 7,5 mm. Pevne veríme, že tieto špecifikácie neskôr oficiálne potvrdí aj samotná spoločnosť Sony, ktorá ak prinesie toto zariadenie v kombinácii s týmto dizajnom by mohla priniesť vítané osvieženie v segmente vlajkových lodí.

Zdroj: GSM ARENA

TIP  Predaje Samsung smartfónov nečakane klesli. Môže za to malo inovácií a vysoká cena?
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.