Smartfón Xiaomi Mi A2 sa objavil v e-shope. Poznáme cenu ako aj špecifikácie. Revolúcia to však nebude | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Smartfón Xiaomi Mi A2 sa objavil v e-shope. Poznáme cenu ako aj špecifikácie. Revolúcia to však nebude

Xiaomi Mi A2 resp. Xiaomi Mi 6X

Novinky

Smartfón Xiaomi Mi A2 sa objavil v e-shope. Poznáme cenu ako aj špecifikácie. Revolúcia to však nebude

O spoločnosť Xiaomi netreba nikomu určite zvlášť predstavovať. Jedná sa totiž o jedného z najväčších technologických gigantov, ktorému mnohí dávajú prívlastok „čínsky Apple“. Tento prívlastok si spoločnosť „zarobila“ tým, že na trh prináša v pravidelných intervaloch  nové a nové zariadenia s najnovsími technologickými vychytávkami a to nie len v oblasti smartfónov.

Najnovšie sa v zahraničnom obchode Digitec.ch objavil smartfón Xiaomi Mi A2, na ktorého oficiálne predstavenie si ešte niekoľko týždňov počkáme (predstavený by mal byť koncom júla). Smartfón na prvý pohľad nabitý silným hardwarom však neprinesie žiadny výrazný posun vpred. Veď posúďte sami.

Xiaomi Mi A2 sa objavil v obchode

Zdroj: XiaomiToday.com

Špecifikácie zariadenia Xiaomi Mi A2

  • 5,99“ FULL HD+ displej s pomerom strán 18:9.
  • Procesor Snapdragon 660.
  • Operačná pamäť 4GB/6GB a interné úložisko 64GB/238GB.
  • Duálny fotoaparát s rozlíšením 20MPx a 12MPx. Predný fotoaparát s rozlíšením 20MPx.
  • Kapacita batérie s 3010mAh s podporou technológie Quick Charge 3.0. Nechýba ani USB Type – C Port.
  • Spôsob autentifikácie pomocou tváre alebo cez skener odtlačku prstov.

Ako zo špecifikácií možete vidieť tak sa jedná parametrovo rovnaký smartfón ako je Xiaomi Mi 6X. Jediným rozdielom je to, že v tomto prípade by smartfón mal získať čistý OS Android (One).

Zdroj: XiaomiToday.com

TIP  NÁVOD | Ako získať kontrolu nad inštaláciou aplikácií z rôznych zdrojov vo Windowse

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.