Smartfón Umidigi A1 Pro záujme luxusným dizajnom, skvelou výbavou a nízkou predpredajovou cenou | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Smartfón Umidigi A1 Pro záujme luxusným dizajnom, skvelou výbavou a nízkou predpredajovou cenou

Umidigi A1 Pro

TIP REDAKCIE

Smartfón Umidigi A1 Pro záujme luxusným dizajnom, skvelou výbavou a nízkou predpredajovou cenou

Smartfón Umidigi A1 Pro záujme luxusným dizajnom, skvelou výbavou a nízkou predpredajovou cenou

Už len názov smartfónu Umidigi A1 Pro naznačuje, že sa bude jednať o predsa len jeden zo zaujímavejších kúskov. Tomu tak skutočne je, pretože smartfón aj napriek cene pod 115 EUR ponúka veľmi dobrý pomer ceny a výkonu a navyše zaujme aj elegantným dizajnom. Poďme však pekne od začiatku.

Umidigi A1 Pro

Zdroj gizchina.com

Smartfón UMIDIGI A1 Pro je vybavený dostatočne veľkým 5,5” IPS displejom s rozlíšením 1440 x 720 pixelov. Samotný displej navyše ponúka pomer strán 18:9, čo výrobcovi umožnilo priniesť tenšie rámčeky, ktoré prispievajú ešte k vyššej elegancii smartfónu. Nad displejom smartfónu ešte nájdeme reproduktor a 5 Mpx fotoaparát.

Smartfón Umidigi A1 Pro teraz kúpiš za najlepšiu cenu na trhu na tomto odkaze

UMIDIGI A1 Pro ponúka skvelú výbavu za nízku cenu

Pod kapotou tohto cenovo dostupného smartfónu sa ukrýva dostatočne výkonný 8-jadrový procesor MTK6739 s taktom 1,5 GHz, ktorému sekunduje až 3 GB operačnej pamäte RAM a 16 GB úložisko. Smartfón je vybavený GPS, proximity senzorom, kompasom, gyroskopom, Bluetooth 4.0 a ďalšími dneš už života “potrebnými” funkciami. Výrobca navyše nezabudol ani na potrebu dvoch slotov pre SIM kartu, vďaka čomu smartfón Umidigi A1 Pro môže nájsť využitie aj napríklad u firemných zákazníkov, ktorí častokrát potrebujú využívať dva čísla. O tento smartfón sa stará 3150 mAh batéria, ktorá zaručí bez problémov jednodňovú výdrž aj pri náročnejšom používaní.

TIP  Do predaja sa dostal smartfón Elephone A4, ktorý zaujme výrezom a technológiou odomykania prostredníctvom tváre. V predpredaji ho môžeš mať už za menej ako 110€

Človek by čakal, že pri takto cenovo dostupnom smartfóne, na zadnej strane nájdeme iba sotva jeden fotoaparát. No výrobca prekvapil a model UMIDIGI A1 Pro ponúka rovno až dva objektívy na zadnej strane, ktoré vo výsledku prispievajú ku kvalitnejším záberom. Zadná strana tak ponúka kombináciu 13 Mpx a 5 Mpx fotoaparátu. Pod fotoaparátmi ešte nájdeme LED blesk a rýchly senzor odtlačku prsta.

Umidigi A1 Pro

Zdroj gizchina.com

UMIDIGI A1 Pro beží na úplne čistom Androide 8.1 Oreo, ktorý prináša množstvo zaujímavých funkcií, optimalizovanú výdrž batérie a vysokú rýchlosť pre každodenné používanie. Skvelou správou je, že tento smartfón je vybavený USB Type-C konektorom, takže je oproti konkurencii o krok dopredu. Smartfón je aktuálne dostupný v cene iba 115 EUR, čo je skutočne zaujímavá cenovka za takýto skvelý pomer ceny a výkonu.

Smartfón Umidigi A1 Pro teraz kúpiš za najlepšiu cenu na trhu na tomto odkaze

Zdroj obrázkov: gizchina.com

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.