Smartfón s FULL HD displejom, 3GB RAM a kovovým telom za menej ako 80€? Áno aj to sa dá! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Smartfón s FULL HD displejom, 3GB RAM a kovovým telom za menej ako 80€? Áno aj to sa dá!

Leeco Letv uovndy obrazok

TIP REDAKCIE

Smartfón s FULL HD displejom, 3GB RAM a kovovým telom za menej ako 80€? Áno aj to sa dá!

Keď sa povie kov a FULL HD displej tak mnohých hneď napadne high-end zariadenie, ktoré je cenovo neprístupné pre väčšinu z nás. Nuž, a práve preto vám dávame do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu v obchode GearBest.com kde je dostupný smartfón LeEco Letv, ktorý stojí aktuálne menej ako 80€. Akcia je však časovo limitovaná, preto vám odporúčame dlho neváhať.

Smartfón LeEco LeTv nájdeš tu

Smartfón LeEco Letv ponúka veľký  5,5“ IPS FULL HD displej. Na prednej strane ďalej nechýba samozrejme ani predný fotoaparát, ktorý v tomto prípade disponuje 8MPx šošovkou s veľkosťou pixelov 1.4μm a clonaou f/2.2.

Zdroj: Youtube (ChinaMobileMag)

Čo sa týka zadnej kamery tak tá v tomto prípade ponúka 16MPx rozlíšenie, dvojtónový LED blesk, podporu technológie PDAF a clonu f/2.0. Nechýba ani podpora nahrávania 4K videí pri 30 FPS.

Leeco Letv zadna strana

Zdroj: Youtube (ChinaMobileMag)

Z hľadiska výkonu smartfónu ponúka špecifikácie výrazne drahších zariadení. Srdcom telefónu je procesor Qualcomm Snapdragon 652 s pracovným taktom až do 1,8GHz, ktorému sekunduje grafický čip Adreno 510, 3GB operačnej pamäte RAM a 32GB úložný priestor, ktorý však bohužiaľ nie je možné dodatočne rozšíriť.

Leeco Letv vykon

Zdroj: Youtube (ChinaMobileMag)

Z hľadiska konektivity nechýba ani podpora 4G sietí, USB – Type C rozhrania (v balení je dodávaná aj redukcia z USB Type – C na 3,5 jack), infračervené ovládanie pre spotrebiče, snímač odtlačkov prstov,  a podobne.

TIP  Microsoft má v pláne predstaviť smartfóny s Androidom. Napovedajú tomu najnovšie špekulácie

Smartfón aktuálne môžete na GearBeste zakúpiť za menej ako 80€ s možnosťou doručenia cez Priority Line (za príplatok necelé 2€), prostredníctvom ktorej sa vyhnete dodatočným poplatkom ako je napr. CLO či DPH.

Leeco Letv cena

Zdroj: vlastný

Smartfón LeEco LeTv nájdeš tu

Zdroj: TS, úvodný obrázok: Youtube (Geekyranjit), obrázky Yotube (ChinaMobileMag)

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.