Služba Spotify predstavila viacero pokrokových noviniek | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Služba Spotify predstavila viacero pokrokových noviniek

Novinky

Služba Spotify predstavila viacero pokrokových noviniek

Spotify predstavuje nové funkcie

Spotify predstavuje nové funkcie

Služba Spotify predstavila viacero noviniek, ktoré majú vylepšiť ich služby a posunúť ich o ďalší krok v pred. Jedna z najnovších a najradikálnejších noviniek, ktoré boli predstavené sa volá „tailor“, ktorá má jej užívateľom pomôcť s výberom hudby v rôznych častiach dňa. Spotify danú službu predstavil slovami:

„Od kedy sa prebudíte až do neskorých nočných hodín vám náš server namixuje tu správnu hudbu, či ráno alebo v noci. Potrebujete sa naštartovať v pondelok ráno? Hotovo. Potrebujete tu správnu melódiu, ktorá vám pomôže sa sústrediť po obede? Máme aj takú. Vyberte si od našich hudobných expertov vašu osobnú kolekciu hudby – pre každú príležitosť.  Odporúčania na hudbu sa budú prispôsobovať počas celého dňa a vašich aktivít tak, aby vám sadli podľa vášho gusta a nálady.“

Spotify ďalej predstavilo aj ďalšie funkcie ako je napríklad „Spotify Running“, ktorá vám namixuje hudbu vhodnú na beh, pri čom bude zodpovedať vášmu tempu. Funkcia má fungovať automaticky keď začnete behať, následne bude detekovať vaše tempo a hrať hudbu tak aby pasovalo skrz viacero žánrov.

spotify_running_nowat

Spotify running

Ďalšou novinkou, ktorú si pre nás Spotify pripravil je aj Video sekcia, ktorá avšak nebude zameraná na hudbu, ale na zábavné a informačné videá. Pričom samotný obsah budú môcť sledovať užívatelia aj s bezplatným účtom.

Spotify tiež prisľúbil postupnú aktualizáciu ich aplikácie skrz všetky platformy. Ako prví by aktualizáciu mali dostať používatelia iPhonov v USA, UK, DE a SWE a následne by mali prísť na rad aj ostatné krajiny a platformy.

TIP  Na Slovensku máme lepší internet ako v USA. Že neveríš? Pozri si aktuálne štatistiky z ktorých padneš na zadok!

Zdroj: Windowscentral.com

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.