Slovník do vrecka, T-translator | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Slovník do vrecka, T-translator

Windows aplikácie

Slovník do vrecka, T-translator

Windows phone Slovensko, Slovník do vrecka, T-translator

Základnou výbavou každého smartphonu by mal byť kvalitný slovník, takým je aj T-Translator. Aplikácia ponúka celkovo 80 rôznych jazykov do ktorých je možno prekladať. Vyvojári si skutočne dali záležať na funkciách, nájdeme tu napríklad rozpoznávanie jazyka (Voice Recognition), počúvanie (Listening), zdieľanie textov (Sharing) a desiatky ďalších doplnkov, ktoré robia z tohto slovníka výnimočnú aplikáciu.

Požiadavky na zariadenie: Windows Phone 8, Windows Phone 8.1, 512 Ram. Aplikácia nie je spoplatnená.

api.qrserver.com

TIP  Aplikácia Instagram na Windows 10 Mobile zvyšuje technické požiadavky, zariadenia s menej ako 2GB RAM majú smolu | APLIKÁCIE
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.