Slovník do vrecka, T-translator | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Slovník do vrecka, T-translator

Windows aplikácie

Slovník do vrecka, T-translator

Windows phone Slovensko, Slovník do vrecka, T-translator

Základnou výbavou každého smartphonu by mal byť kvalitný slovník, takým je aj T-Translator. Aplikácia ponúka celkovo 80 rôznych jazykov do ktorých je možno prekladať. Vyvojári si skutočne dali záležať na funkciách, nájdeme tu napríklad rozpoznávanie jazyka (Voice Recognition), počúvanie (Listening), zdieľanie textov (Sharing) a desiatky ďalších doplnkov, ktoré robia z tohto slovníka výnimočnú aplikáciu.

Požiadavky na zariadenie: Windows Phone 8, Windows Phone 8.1, 512 Ram. Aplikácia nie je spoplatnená.

api.qrserver.com

TIP  Opera 53, jeden z najkonkurenčnejších prehliadačov je dostupný v stabilnej verzii. Tu ho stiahnete!
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.