Slovák prišiel s jedinečnou aplikáciou, ktorá zaujala svet | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Slovák prišiel s jedinečnou aplikáciou, ktorá zaujala svet

Novinky

Slovák prišiel s jedinečnou aplikáciou, ktorá zaujala svet

Selfie pomocou mobilných telefónov je jednoducho trendom, ale dá sa to ešte nejako vylepšiť? Dávidovi Šprchovi sa to podarilo. Vyvinul jednoduchú aplikáciu Snap Clap, ktorú si stiahlo už viac ako 600 000 ľudí. Jedine čo aplikácia dokáže je, že reaguje na tlesknutie, na základe ktorého Vás odfotí. Okrem úspechu aplikácie v Android a IOSe Store, sa môže mladý vývojár pochváliť, že Snap Clap je jednou z prvých slovenských aplikácií, ktorá sa dostala aj do smart hodiniek od Samsungu.

Ak vlastníte zariadenie s IOS, aplikáciu mažete stiahnuť tu, pre Android zariadenia odkaz na stiahnutie nájdete tu.

Zdroj: hnonline.sk

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

3 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.