Sleduj hokej v mobile cez TVSlovakia | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Sleduj hokej v mobile cez TVSlovakia

TIP REDAKCIE

Sleduj hokej v mobile cez TVSlovakia

Keďže sa hrajú tie majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji a bezpochybne nájdeme aj medzi nami niekoľko fanúšikov, tak sme sa rozhodli priniesť tip na aplikáciu, vďaka ktorej si budete môcť pozrieť online prenos aj cez váš mobilný telefón.  

Aplikácia nesie názov TVSlovakia, avšak dávajte si pozor v obchode ich nájdete viacero pod rovnakým názvom, avšak len táto dokáže prehrávať komerčné stanice, ako sú RTVS, Markíza, JOJ, Wau,… prostredníctvom ostatných spustíte len lokálne televízie ako TV Bratislava, TV Pezinok a podobne.

Samotné prostredie aplikácie je veľmi jednoduché a intuitívne. Na začiatku vás privíta „otravná“ reklama, ale v ďalších krokoch v aplikácii je výrazne obmedzená. V podstate ak nebudete nonstop prepínať z jedného kanálu do druhého tak ju ani nezaregistrujete. Čo sa týka výberu staníc na výber budete mať všetky slovenské stanice ako sme už vyššie spomínali, ale dostupné sú aj zahraničné televízie, v rámci ktorých nájdete stanice zamerané na šport, módu,…

TV Online - po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

TV Online – po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

TIP  Bažíš po novom notebooku, ktorý zvládne aj náročnejšie hry a nebude ťa stáť majlant? Dávame ti do pozornosti Acer A515 | TIP REDAKCIE

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.