Skype UWP pre Windows 10 a Windows 10 Mobile obdržal väčšiu aktualizáciu, prináša nové funkcie a zopár vylepšení | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Skype UWP pre Windows 10 a Windows 10 Mobile obdržal väčšiu aktualizáciu, prináša nové funkcie a zopár vylepšení

Novinky

Skype UWP pre Windows 10 a Windows 10 Mobile obdržal väčšiu aktualizáciu, prináša nové funkcie a zopár vylepšení

Skype UWP pre Windows 10 a Windows 10 Mobile obdržal väčšiu aktualizáciu, prináša nové funkcie a zopár vylepšení

Do obchodu Microsoft Store sa pomaly ale isto dostáva nová aktualizáciu pre aplikáciu Skype UWP, ktorá je určená pre operačný systém Windows 10 a Windows 10 Mobile. Táto aktualizácia bola už pred mesiacom sprístupnená pre Windows Insiderov v okruhu Release Preview Ring, no medzi bežných používateľov sa dostáva až teraz.

Súčasťou najnovšej aktualizácie pre Skype na Windows 10 dekstopy a smartfóny, sú nové reakcie, napríklad ako ukazovanie prostredníka (ktoré dobre poznáme z klasickej appky Skype) alebo sedenie vonku a mnoho ďalších. Prostredníctvom tejto aktualizácie bola pridaná aj nová funkcia/možnosť, vďaka ktorej konečne dokážete definitívne odstrániť konverzácie z aplikácie Skype. Doteraz sa konverzácie dali iba skryť, no nikdy neboli definitívne odstránené. Kvôli pridaniu tejto novej možnosti bola z aplikácie odstránená doterajšia funkcia skrývania konverzácií. Zmenou prešiel aj horný navigačný panel, v ktorom po najnovšej aktualizácií nájdete vašich online priateľov.

Zdroj: windowslatest.com

Ďalšou zmenou v aplikácií je aj úvodná obrazovka pri zapnutí aplikácie. Tá po dlhšom čase prichádza s miernym refreshom. Druhou odstránenou funkciou po skrývaní konverzácií je pridávanie skupinových konverzácií do obľúbených. Microsoftu sa táto možnosť zrejme nepáčila (bohvie prečo). Ako posledné stoja za zmienku bežné odstránenia chýb a všeobecné vylepšenia v aplikácii.

Číslo verzie aplikácie Skype UWP by sa malo vďaka tejto aktualizácií zmeniť na 12.4.716.0 a aktualizácia by mala byť už teraz dostupná priamo z obchodu Microsoft Store. Pokiaľ máte vypnuté automatické sťahovanie aktualizácií, alebo ešte nemáte nainštalovanú aplikáciu Skype, môžete použiť tlačidlo nižšie.

TIP  Nokia získala ďalších 100 miliónov dolárov na vývoj a výrobu nových smartfónov
Skype
Skype
Developer: Skype
Price: Free

Zdroj: vlastný

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.