Skype Translator od Microsoftu je dostupný v obchode | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Skype Translator od Microsoftu je dostupný v obchode

Novinky

Skype Translator od Microsoftu je dostupný v obchode

Zhruba rok dozadu Microsoft predstavil Skype Translator, ktorý slúži na „živé“ prekladanie hovorovej reči z jedného jazyka do druhého. Dnes je táto aplikácia (samozrejme v BETA verzii) dostupná pre širokú verejnosť prostredníctvom Windows obchodu pre zariadenia (PC / Tablet) s Windows 8.1.

V súčasnosti Skype Translator dokáže prekladať len obmedzený počet hovorených rečí, ktorými sú Angličtina, Španielčina, Taliančina a Mandarinčina. Avšak pevne veríme, že to určite nebude pre mnohých výrazne obmedzenia aspoň na vyskúšanie tejto šikovnej aplikácie ako funguje v praxi.

Aplikáciu môžete stiahnuť v obchode z tohto linku: Download Skype Translator

TIP  Microsoft Store pre Windows 10 a Windows 10 Mobile obdržal aktualizáciu. Prichádza so zmeneným UI a odstránenými nedostatkami

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.