Skype dostal v novej aktualizácii vylepšený dizajn a pár nových funkcií | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Skype dostal v novej aktualizácii vylepšený dizajn a pár nových funkcií

Novinky

Skype dostal v novej aktualizácii vylepšený dizajn a pár nových funkcií

Microsoft testuje nový upravený dizajn pre Skype. Spoločnosť oznámila, že tento update je dostupný pre užívateľov v programe Windows Insider. Rovnako dodali, že sa dá získať na počítačových, ale aj na mobilných zariadeniach. Čo sa týka UI, aktualizácia neprináša veľmi veľké zmeny. Je však veľmi pravdepodobné, že to je len príprava na nový dizajn, ktorý sa nedávno dostal na Android a iOS zariadenia.

zdroj: mspoweruser.com

Keď sa dobre pozriete na nový dizajn, všimnete si, že sa Microsoft zbavil tzv. “hamburger“ menu. Profilová fotka, profilové informácie a všetko, čo bolo v tomto menu sa presunulo do hlavičky bočného panela. Po kliknutí na profilovú fotografiu si môžete zmeniť rôzne detaily ako napríklad – Bio, nálada atď. Stránka s nastavenia si rovnako prešla úpravou a už jej samotné zobrazenie vyzerá lepšie na veľkých obrazovkách. Grafické úpravy neminuli ani samotný chat. Tak isto bolo presunuté vytáčanie, ktoré sa teraz otvára v novom okne.

zdroj: mspoweruser.com

zdroj: mspoweruser.com

Jednou z nových funkcií, ktorá prišla, je podpora zdieľania. Skype je konečne súčasťou systému zdieľania vo Windows 10. To znamená, Že odteraz môžete zdieľať čokoľvek z hociktorej aplikácie do Vašej Skype konverzácie. Okrem toho tiež prišla možnosť reagovať na správy, ako môžeme vidieť aj na Facebook-u.

zdroj: twitter.com

zdroj: mspoweruser.com

TIP  Microsoft ohlásil akvizíciu spoločnosti Semantic Machines, vďaka ktorej vylepší konverzačné AI technológie. Cortana a boti budú znieť viac ako ľudia
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.