Najčítanejší Windows 10 portál

Skype dostal aktualizáciu pre Windows 10 zariadenia, avšak nie je to tá na ktorú všetci čakali

Zdroj: vlastný

Microsoft vypustil do obehu novú aktualizáciu pre aplikáciu Skype bežiacu na Windows 10 zariadeniach, avšak nejasajte, neprináša totiž novinky, ktoré len nedávno priniesol pre iOS či Android. Dočkali sme sa len kozmetických úprav.

Aktuálna verzia aplikácie je 12.8.480.0 a tou najvýraznejšou zmenou sú vylepšené ikonky v taskbare.

Zdroj: vlastný

S aktualizáciou prišli aj ďalšie vylepšenia ako je napríklad pridaná schopnosť vymazania konverzácie cez pravé kliknutie myšky,  možnosti nastavenia svojej „prítomnosti“ (nerušte, som preč,…), pribudla aj možnosť spomenutia ľudí v skupinových rozhovoroch.

Avšak na tie najvýznamnejšie novinky ako je napríklad pripomienkovač, notifikačný panel podpora Giphy, prispôsobenie tém a podobne sú stále nedostupné hoci ich Microsoft nedávno uvoľnil pre staršie verzie Windowsu a Mac zariadenia.

Skype
Skype
Developer: Skype
Price: Free

Zdroj: vlastný, MS

TIP  OnePlus 6 oficiálne: OLED displej, 8 GB RAM, Snapdragon 845 a podpora Androidu 9
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.