Skvelá závodná hra Beach Buggy Racing | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Skvelá závodná hra Beach Buggy Racing

Windows Hry

Skvelá závodná hra Beach Buggy Racing

 

Vo Windows phone store sa pred pár dňami objavila veľmi dobrá závodná hra s názvom Beach Buggy Racing. Jedná sa o pokračovanie úspešnej hry od vývojárskeho štúdia Vector Unit –  Beach Buggy Blitz, ktorú mnohí z Vás určite poznajú z Androidu alebo iOS, kde má viac ako 30 miliónov hráčov.

Jedná sa o off-road závody, ktoré sa odohrávajú na tropickom ostrove. Čaká na Vás 12 3D tratí od pláže cez vulkán, až po džungľu plnú dinosaurov. Vaši súperi majú rôzne vlastnosti, charaktery, vozidlá. Počas závodov zbierate rôzne predmety, ktoré použijete ako pascu pre súperov za Vami, ako napríklad olejová škvrna, alebo môžete spomaliť súperov pred Vami tým, že ich zasiahnete, prípadne si pomôžete nitrom, či sa ochránite štítom pred útokmi súperov.

3ac94016-31be-41ea-b0c8-94ff0100b96a8db575da-dc1a-4073-b78a-20540051f703

Za vyhraté závody získavate peniaze, pomocou ktorých si môžete vylepšiť Vaše auto, prípadne si kúpiť nové. Postupne odomykáte nové trate, charaktery, za ktoré závodíte, a rôzne vylepšenia.

84030ee1-b0f8-4351-ad56-5267031a94cfa139bd5c-50d0-4525-9ecf-b06baee7a499

Hra samotná je veľmi pekne graficky aj zvukovo stvárnená. Perfektne optimalizovaná, pohyby v menu, aj hra samotná beží absolútne plynule, bez žiadnych lagov, či zaváhaní. Ak by ste na hardwarovo slabších zariadeniach predsa len narazili na problém, v menu je možnosť nastavenia grafiky a detailov. Ovládanie hry je jednoduché a intuitívne. Na výber máte buď celo-dotykové uvládanie, alebo môžete zatáčať pohybom telefónu.

Nižšie si pozrite gameplay z hry od našich kolegov s perfektným komentárom 🙂

Hra je  dostupná celkom zdarma vo Windows phone store. Existuje aj verzia pre Windows 8.

 

 

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.