Skoncujte s otravnými telefonátmi pomocou vstavanej funkcie filter hovorov + SMS
Connect with us

Skoncujte s otravnými telefonátmi pomocou vstavanej funkcie filter hovorov + SMS

Návody

Skoncujte s otravnými telefonátmi pomocou vstavanej funkcie filter hovorov + SMS

Ak aj Vás otravujú neustále telefonáty z prieskumných spoločností, či rôzne ankety alebo obchodné ponuky, máme pre Vás tip, ako s nimi skoncovať. Microsoft do svojho mobilného operačného systému zakomponoval užitočnú funkciu pod názvom filter hovorov + SMS.

Pomocou tejto skvelej funkcie môžete jednoducho zablokovať ľubovoľné čísla. Zo zoznamu prichádzajúcich hovorov vyberieme číslo, ktoré chceme zablokovať, podržíme na ňom prst, a z kontextovej ponuky vyberieme položku “blokovať číslo“. Číslo sa nám následne pridá medzi blokované.

Funkciu nájdeme cez Menu ➡ Nastavenia ➡ Doplnky ➡ Filter hovorov + SMS

wp_ss_20150722_0002 – kópia

V nastaveniach môžete zapnúť alebo vypnúť celú funkciu. Po kliknutí na “blokované čísla” vidíte zoznam zablokovaných čísel, a pomocou vyvolania kontextovej ponuky môžete zo zoznamu čísla aj odstrániť v prípade, ak si želáte skončiť s ich blokovaním. Nižšie nájdete počítadlo zablokovaných hovorov a SMS správ. Tieto položky si môžete jednotlivo nastaviť na domovskú obrazovku ako živé dlaždice.

wp_ss_20150722_0001

Po otvorení položky “pokročilé” dostanete možnosť nastaviť blokovanie skrytých čísel, možnosť pripnúť na domovskú obrazovku živú dlaždicu zobrazujúcu počet blokovaných hovorov a SMS správ spoločne, a možnosť dostávať upozornenia o blokovaných hovoroch a SMS správach.

V redakcií sa nám táto funkcia nesmierne osvedčila, a môžeme ju len odporúčať.

TIP  Spúšťa sa Vám počítač príliš pomaly? Čo tak si zapnúť rýchle zapínanie vo Windowse 10? | NÁVOD

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.