Škandál! Google vraj umožňuje čítať naše emaily v službe Gmail tretím stranám! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Škandál! Google vraj umožňuje čítať naše emaily v službe Gmail tretím stranám!

Gmail

Zaujímavosti

Škandál! Google vraj umožňuje čítať naše emaily v službe Gmail tretím stranám!

Zahraničný denník The Wall Street Journal uverejnil zaujímavý článok o tom, ako spoločnosť Google údajne umožňuje svojim partnerským spoločnostiam čítať naše správy v službe Gmail, vďaka čomu môžu partneri ponúknuť lepšie produkty a služby. Zatiaľ čo niektoré spoločnosti, vedia z našich mailov údajne získať kľúčové slová a frázy, niektorí partneri môžu čítať celé naše správy.

Naše maily vraj čítajú len partneri Gmailu, ktorí si potom prispôsobujú relevantný obsah

Denník ďalej informuje, že spoločnosť Google sľúbila už pred rokom, že prestane čítať obsah emailovyćh správ svojich používateľov. Podľa aktuálne situácie sa zdá, že opak je pravdou a internetový mág predsa sľub nemusel dodržať. Aktuálne patrí služba Gmail k najviac populárnym na svete. Celkovo ju využíva až okolo 1,4 miliardy používateľov po celom svete a jedná sa jeden z pevných pilierov z portfólia Googlu.

Zdroj: androidauthority.com, úvodný obrázok androidauthority.com

TIP  Zo smartfónov sa stáva nebezpečná zbraň. Za volantom ich používame čoraz častejšie

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Zaujímavosti

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.