Shazam pre Windows Phone dostal aktualizáciu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Shazam pre Windows Phone dostal aktualizáciu

Windows aplikácie

Shazam pre Windows Phone dostal aktualizáciu

Využívate známu aplikáciu Shazam? Dnes bola vypustená veľká aktualizácia, ktorá do veľkej miery mení nie len dizajn, ale prináša aj niekoľko úprav.  Medzi novinkami, ktoré nájdete v aktualizácii  pod označením 4.0 je  intuitívnejšie prostredie, rýchlejšie rozpoznanie pesničiek, rýchlejšie spustenie aplikácie, nové stránky skladieb s textami, videami či odkazmi na službu Xbox Music  a niekoľko ďalších drobností.  

Podľa vyjadrení developerov sa počas budúceho roku môžeme tešiť na ďalšie aktualizácie, ktoré údajne budú prelomové. V prípade ak aplikáciu nemáte ešte stiahnutú, nájdete ju na tejto adrese: download

Bez názvu

TIP  Opera 53, jeden z najkonkurenčnejších prehliadačov je dostupný v stabilnej verzii. Tu ho stiahnete!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.