SHAREit: Rýchle a jednoduché zdieľanie dát | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

SHAREit: Rýchle a jednoduché zdieľanie dát

Windows aplikácie

SHAREit: Rýchle a jednoduché zdieľanie dát

SHAREit je jednoduchá aplikácia, ktorá umožňuje zdieľať dáta ako sú  fotografie, filmy, textové dokumenty či hudba medzi dvomi zariadeniami bleskovou rýchlosťou. Samotný prenos dát pritom nefunguje „klasickou“ cestou ako je bluetooth, ale prostredníctvom Wi-Fi siete, pričom v prípade ak sa nenachádzate v pokrytí signálu, tak prenos dát je možný aj prostredníctvom vytvorenia vlastnej Hot-Spot siete prostredníctvom telefónu (pričom nie je potrebné byť pripojený na internet).

shareit

Aplikáciu je pri tom dostupná pre všetky platformy ako je Windows Phone, Android a IOS. Posielanie funguje jednoduchým spôsobom, po otvorení aplikácie si vyberiete z dvoch možnosti, poslať alebo prijať. Následne v prípade keď posielate dáta tak označíte tie, ktoré chcete poslať a potom označíte druhé zariadenie, ktoré je pripojené k rovnakej Wi-Fi sieti ako Vy (samozrejme je potrebné mať na druhom zariadení nainštalovanú spomínanú aplikáciu).

Aplikáciu nájdete vo Windows Phone Store zadarmo.

TIP  Microsoft zapĺňa „medzeru“ nedostatku aplikácií novými Progresívnymi webovými aplikáciami

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.