SHAREit: Rýchle a jednoduché zdieľanie dát | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

SHAREit: Rýchle a jednoduché zdieľanie dát

Windows aplikácie

SHAREit: Rýchle a jednoduché zdieľanie dát

SHAREit je jednoduchá aplikácia, ktorá umožňuje zdieľať dáta ako sú  fotografie, filmy, textové dokumenty či hudba medzi dvomi zariadeniami bleskovou rýchlosťou. Samotný prenos dát pritom nefunguje „klasickou“ cestou ako je bluetooth, ale prostredníctvom Wi-Fi siete, pričom v prípade ak sa nenachádzate v pokrytí signálu, tak prenos dát je možný aj prostredníctvom vytvorenia vlastnej Hot-Spot siete prostredníctvom telefónu (pričom nie je potrebné byť pripojený na internet).

shareit

Aplikáciu je pri tom dostupná pre všetky platformy ako je Windows Phone, Android a IOS. Posielanie funguje jednoduchým spôsobom, po otvorení aplikácie si vyberiete z dvoch možnosti, poslať alebo prijať. Následne v prípade keď posielate dáta tak označíte tie, ktoré chcete poslať a potom označíte druhé zariadenie, ktoré je pripojené k rovnakej Wi-Fi sieti ako Vy (samozrejme je potrebné mať na druhom zariadení nainštalovanú spomínanú aplikáciu).

Aplikáciu nájdete vo Windows Phone Store zadarmo.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.