„Selfie“ ako ho nepoznáte. Týto ľudia za vysnenú fotku zaplatili pridraho | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

„Selfie“ ako ho nepoznáte. Týto ľudia za vysnenú fotku zaplatili pridraho

TECH

„Selfie“ ako ho nepoznáte. Týto ľudia za vysnenú fotku zaplatili pridraho

Zhruba rok dozadu pri americkom meste Denver havarovalo malé lietadlo pri ktorej zahynul pilot a jeden pasažier. Ich smrť však nezapríčinil zlý technický stav lietadla, ani nevyhovujúce počasie, ale „Selfie“. Komisia, ktorá mala na starosti vyšetrovanie zverejnila správu, v ktorej informovali o priebehu nehody. Vďaka kamere GoPro, ktorá bola nainštalovaná v kabíne pilota inšpektori zistili, že počas letu pilot letel nízko pri zemi aby chytil signál na mobil, pričom si fotil „Selfiečka“, ktoré vešal na Instagram.

cessna-150-640x481

Selfie stálo život aj mladú poľskú študentku, ktorá sa po náročnom štúdiu chcela odfotiť na moste Puente de Triana v Španielsku, avšak z neznámych dôvodov stratila rovnováhu a spadla na betónové podpory mostu, čo sa jej stalo osudným.

most-sylwia-640x427

Ďalším smutným prípadom kedy „Selfie“ zohralo hlavnú úlohu sa odohral v Cabo da Roca (Portugalsko),kedy mladý manželský pár sa pri fotení autoportrétu pošmyklo a padlo z útesu.

selfie_Lee_Thompson

A na záver aby sme nezakončili tento krátky článok tak tragicky, pozrite si krátke video, ktoré zachytáva jedného „blázna“ (alebo blbca?) pri fotení „Selfiečka“

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TECH

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.