Šéf Apple: „Ak si vieš dovoliť každý deň kávu tak aj iPhone X“ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Šéf Apple: „Ak si vieš dovoliť každý deň kávu tak aj iPhone X“

Apple

Šéf Apple: „Ak si vieš dovoliť každý deň kávu tak aj iPhone X“

Šéf Apple: „Ak si vieš dovoliť každý deň kávu tak aj iPhone X“

Nový iPhone X patrí bezpochyby medzi, dokazujú to aj cenovky u našich operátorov kde nedotovaná cena začína od 1199€, v prípade dotovanej ceny telefónu to je o niečo menej, ale aj tak riadna paleta, 479€.

Čo sa týka ostatných obchodov tak cenovka v mnohých prípadoch presahuje hranicu 1200€, v každom prípade je to veľký obnos peniažkov, ktorý presahuje priemernú mesačnú mzdu a to nie len Slovákov, ale aj občanov okolitých krajín.

Tim Cook si v rámci rozhovore s investormi zapolemizovať na cenu nového iPhone X smartfónu:

„Ak sa nad tým zamyslíte, ide o pár káv týždenne. Je to menej ako jedna káva denne v lepšej kaviarni.“

Jedno je však isté, Tim Cook pravdepodobne nenavštevuje bežné kaviarne, totiž pri priemernej cene drahšej kávy okolo 2€ by ste si museli odoprieť viac ako 590 káv. Inými slova by ste na nový iPhone našetrili za necelé dva roky pričom by ste mohli hneď začať šetriť už aj na ďalší.

Mimochodom, predpokladá sa, že Apple pred týmito Vianocami zarobí viac peňazí ako kedykoľvek predtým. Očakávaný príjem za toto predvianočné obdobie analytici odhadujú na 87 miliárd dolárov, z ktorých až 30 miliárd poputuje práve z predaja zariadení iPhone X.

Ako teda, presvedčili vás slova Tima Cooka?

Zdoj: Tech Juice

TIP  Všetky nové iPhony dostanú OLED displej. Apple chce navždy skončiť s IPSkom

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Apple

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.