Samsung vraj pripravuje smartfón bez rámčekov a s displejom aj na zadnej strane. Takto má vyzerať! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Samsung vraj pripravuje smartfón bez rámčekov a s displejom aj na zadnej strane. Takto má vyzerať!

Samsung

ANDROID

Samsung vraj pripravuje smartfón bez rámčekov a s displejom aj na zadnej strane. Takto má vyzerať!

Ak sme si mysleli, že dnešné smartfóny sú technológiami už naozaj ďaleko, a že nás v podstate už nič neprekvapí, tak opak je pravdou. To dokazuje aj najnovší patent Samsungu, ktorý odhaľuje smartfón s veľmi tenkými rámčekmi okolo predného displeja a dokonca tento smartfón ponúkne displej aj na zadnej strane. Čaká nás teda ešte len skutočná revolúcia smartfónov?

Samsung

Zdroj: phonearena.com

Samsung môže byť medzi prvými, kto predstaví smartfón bez rámčekov

Novo podaný patent Samsungu ukazuje skutočne veľmi zaujímavý smartfón. Je veľmi pozoruhodné, že Samsung pritom nie je prvý, kto by chcel použiť displej aj na zadnej strane. S takýmto funkčným riešením prišla spoločnosť Meizu pri svojom špičkovo vybavenom smartfóne Meizu Pro 7. Už tento smartfón totiž ponúka na zadnej strane displej, ktorý vie ukazovať rôzne informácie. Samsung však pravdepodobne pôjde ešte ďalej a namiesto nejakého veľmi malého displeja, ponúkne väčšiu obrazovku, ktorá predsa môže zobraziť viac informácií.

Je dôležité povedať, že aktuálny patent od Samsungu ešte nehovorí, že sa skutočne aj takého smartfónu raz dočkáme. Na svete máme veľké množstvo patentov na rôzne technologické produkty, ktoré sme v realite nikdy v takej podobe nemali. Isté však je, že sa Samsung aktuálne s takýmto konceptom pohráva a možno sa spoločnosti skutočne podarí nájsť využitie zadného displeja a budúce vlajkové smartfóny ponúknu veľmi podobné riešenie.

TIP  Je to tu! Nokia už zajtra predstaví zaujímavý smartfón Nokia X5

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok: pexels.com

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.