Samsung to v najnovšej reklame natrel fanúšikom spoločnosti Apple | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Samsung to v najnovšej reklame natrel fanúšikom spoločnosti Apple

Novinky

Samsung to v najnovšej reklame natrel fanúšikom spoločnosti Apple

Samsung to v najnovšej reklame natrel fanúšikom spoločnosti Apple

Reklamy, v ktorých sa porovnávajú konkurenčné produkty sú viac menej štandardným nástrojom a to hlavne v USA ako poukázať na výhody vlastného produktu a keď sa k tomu pridá vtipný podtón tak to skutočne stojí za to.

Samsung, spoločnosť ktorú netreba nikomu zvlášť určite predstavovať si tentokrát zobrala na „paškál“ ako inak svojho najväčšie rivala – Apple. V reklame nižšie môžete vidieť zarytého fanúšika spoločnosti Apple, ktorý si rok čo rok kupuje nový iPhone, má to však háčik. Je vidno, že nie je šťastným so svojím smartfónom. Jeho priateľka má totiž telefón z rady Galaxy, ktoré sú vždy o krok popredu. Na konci sa však jeho hlavný aktér rozhodne pre tú „správnu“ voľbu, Galaxy Note 8.

Ako sa pozdáva tento štýl reklám vám? My by sme ho úprimne radi uvítali aj v našich končinách. Je to predsa len celkom príjemné oživenie oproti klasickému „zhrnutie špecifikácií“.

Zdroj: YT

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie