Samsung umožňí prihlasovanie sa do Windows 10 cez telefón | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Samsung umožňí prihlasovanie sa do Windows 10 cez telefón

ANDROID

Samsung umožňí prihlasovanie sa do Windows 10 cez telefón

Vo februári tohto roku predstavil Samsung kompletné prerobenú aplikáciu Samsung Flow, ktorá spája zariadenia s operačným systémom Windows 10 a smartfóny rady Galaxy od spoločnosti Samsung. Samsung Flow umožňoval používateľom odomknúť ich zariadenie, na ktorom je Windows 10, pomocou ich Galaxy smartfónu a okrem toho im umožňuje aj synchronizovať notifikácie, zdielať súbory a mnohé ďalšie funkcie. Háčik bol v tom, že to bolo dostupné iba pre vybrané zariadenia.

zdroj: mspoweruser.com

Toto sa však v blízkej dobe zmení, pretože sa Samsung rozhodol, že v novej aktualizácií príde podpora všetkých zariadení, ktoré využívajú, už vyššie spomínaný, Windows 10. Nanešťastie, nie sú všetky veci také jasné, aké sa zdajú byť. Podpora platí pre všetky zariadenia, na ktorých beží Windows 10 s už nainštalovanou Creators Update aktualizáciou. Hneď, ako bude nová aktualizácia Sasmung Flow vo Windows Store dostupná, všetky funkcie si budete môcť otestovať aj Vy.

zdroj: vlastný

zdroj: mspoweruser.com

TIP  Prieskumník súborov vo Windowse 10 dostane tmavú tému, ktorá bude vyzerať zaujímavo!
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.