Samsung údajne pracuje na nových zariadeniach | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Samsung údajne pracuje na nových zariadeniach

Novinky

Samsung údajne pracuje na nových zariadeniach

Samsung údajne pracuje na nových zariadeniach poháňaných Windowsom. Informoval o tom portál phonearena.com, ktorý ďalej píše, že Samsung testuje Windows Phone 8.1 na zariadeniach, ktoré by mali byť primárne určené pre nenáročných zákazníkov. Na trhu by sa podľa dostupných informácií mohli dostať spomínané zariadenia od Sasmungu už v priebehu tohto roka.

Posledným telefónom od Samsungu, ktorý bol poháňaný práve Windows Phonom bol Samsung ATIV SE, ktorý ponúkal špecifiká vlajkovej lode. Spomínaný telefón bol predstavený zhruba pred rokom a pol, následne Microsoft zažaloval Samsung, voči nezaplateniu 6.9 miliónového poplatku za licencie, o čom sme Vás informovali ešte v októbri minulého roka. Od tohto momentu sa Samsung  obrátil chrbtom Microsoftu a venoval sa len Android zariadeniam.

Microsoft-Samsung-patent-fight

Avšak to či nové zariadenia od Samungu uvidíme ešte nemusí byť stopercentné.  Podľa vyjadrení zástupcu Samsungu všetko bude závisieť od toho, či s Microsoftom nájdu spoločnú reč.

“Microsoft knows Samsung has indisputable strengths in marketing and understands that it will be helpful if it promotes Windows mobiles. Samsung knows this“ (Microsoft vie, že Samsung má veľkú silu v oblasti marketingu a určite rozumie, že by bol nápomocný v promovaní zariadení Windowsu. Čoho si sme vedomí.)

TIP  Samsung Galaxy S10 bude zrejme vybavený zabudovaným skenerom odtlačkov prstov v displeji

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.