Samsung si dal patentovať vstavaný fotoaparát v displeji | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Samsung si dal patentovať vstavaný fotoaparát v displeji

Novinky

Samsung si dal patentovať vstavaný fotoaparát v displeji

Bola to len otázka času kedy sa objaví prvý patent so vstavaným fotoaparátom v displeji. Prvou spoločnosťou, ktorá prichádza s týmto patentom je kórejský Samsung.

Posledný patent spoločnosti ukazuje vstavanú kameru ako aj skener odtlačkov prstov priamo v displeji zariadenia. Samsung tak posúva úsilie viacerých gigantov snažiacich sa o implementáciu skenera odtlačkov prstov v displeji na ďalšiu úroveň. Mimochodom, okrem fotoaparátu a skeneru odtlačkov prstov možno vidieť aj implementované senzory.

Zdroj: MSP

Samsung už hoci nevyhrá súboj o prvenstvo v podobe skenera odtlačkov prstov v displeji, ten totiž vyhrala spoločnosť Vivo, ale môže ho získať v tomto prípade.

Ako sa vám pozdávajú snahy výrobcov telefónov oklieštiť hrany telefónu na minimum, defakto ich vytlačiť úplne „mimo“?

Zdroj: letsgodigital.org

TIP  Najväčší konkurent SpaceX zvládol najkritickejší test. Blue Origin hlási úspešné pristátie všetkých modulov

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.