Samsung si dal patentovať vstavaný fotoaparát v displeji | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Samsung si dal patentovať vstavaný fotoaparát v displeji

Novinky

Samsung si dal patentovať vstavaný fotoaparát v displeji

Bola to len otázka času kedy sa objaví prvý patent so vstavaným fotoaparátom v displeji. Prvou spoločnosťou, ktorá prichádza s týmto patentom je kórejský Samsung.

Posledný patent spoločnosti ukazuje vstavanú kameru ako aj skener odtlačkov prstov priamo v displeji zariadenia. Samsung tak posúva úsilie viacerých gigantov snažiacich sa o implementáciu skenera odtlačkov prstov v displeji na ďalšiu úroveň. Mimochodom, okrem fotoaparátu a skeneru odtlačkov prstov možno vidieť aj implementované senzory.

Zdroj: MSP

Samsung už hoci nevyhrá súboj o prvenstvo v podobe skenera odtlačkov prstov v displeji, ten totiž vyhrala spoločnosť Vivo, ale môže ho získať v tomto prípade.

Ako sa vám pozdávajú snahy výrobcov telefónov oklieštiť hrany telefónu na minimum, defakto ich vytlačiť úplne „mimo“?

Zdroj: letsgodigital.org

TIP  Samsung Galaxy S10 bude zrejme vybavený zabudovaným skenerom odtlačkov prstov v displeji

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.