Samsung sa zbláznil? Nový Galaxy S10 ponúkne až 4 fotoaparáty! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Samsung sa zbláznil? Nový Galaxy S10 ponúkne až 4 fotoaparáty!

Galaxy S10

ANDROID

Samsung sa zbláznil? Nový Galaxy S10 ponúkne až 4 fotoaparáty!

Kórejský Samsung si určite len tak nenechá skákať po nose a nová vlajková loď prinesie neskutočný počet fotoaparátov. Podľa dostupných informácií, Samsung pripravuje až trojicu modelov smartfónu Galaxy S10, pričom najlepšie vybavená varianta vo svojej výbave ponúkne až tri objektívyfotoaparátu na zadnej strane a jeden fotoaparát na prednej strane.

Samsung si pravdepodobne uvedomuje aktuálne neprvenstvo v rámci TOP foťákov u mobilných telefónov a spoločnosť sa chystá priniesť na trh opäť niečo nové. Faktom je, že Samsung nebude prvý, kto predstaví smartfón s tromi zadnými objektívmi. Na trhu sa už totiž nejaký ten piatok predáva Huawei P20 Pro, ktorý sa aktuálne radi medzi najlepší fotomobil na svete, o čo sa určite postarala aj trojica fotoaparátov na zadnej strane.

Galaxy S10 ako revolučný smartfón v portfóliu Samsungu?

Nový Samsung Galaxy S10 bude naozaj výnimočný. Údajne príde až v troch verziách, pričom všetky 3 budú mať inú veľkosť obrazovky. Špičkový model by mal navyše ponúknuť aj zabudovanú čítačku odtlačku prsta v časti obrazovky, čo je funkcia, ktorá bola v očakávaniach už od Samsungu Galaxy S9. Faktom zostáva, že kórejský gigant predstaví ďalšiu generáciu svojich S modelov až budúci rok a dovtedy sa ešte môžu plány zmeniť, pripadne ďalšími informáciami potvrdiť.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: Twitter – UniverseIce

TIP  Poznáme cenu a dátum vydania nového Samsungu Galaxy Note 9! Bude drahší ako iPhone X?

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.