Samsung prináša na trh nadupané „véčko“ s fotoaparátom toho najvyššieho ranku | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Samsung prináša na trh nadupané „véčko“ s fotoaparátom toho najvyššieho ranku

ANDROID

Samsung prináša na trh nadupané „véčko“ s fotoaparátom toho najvyššieho ranku

Samsung W2018 je nové zariadenie z kuchyne kórejskej spoločnosti Samsung, ktorá predstavila nový smartfón nesúci sa však v duchu kedysi populárnych „véčok“. Momentálne je exkluzívne dostupný pre čínsky trh.

Samsung W2018 je oficiálne dostupný na trhu

Konštrukcia smartfónu kombinuje dnes veľmi populárne prvky skla a kovu. Smartfón na trh zároveň príde v dvoch farebných variantoch – Elegant Gold a Platinum. Véčko na trh prináša ako už asi tušíte aj dvojicu Amoled FULL HD  displejov s veľkosťou 4,2“, ktoré sú chránené krycím sklíčkom Gorilla Glass 5.

Zdroj: Youtube

V útrobách zariadenia zariadenia tkvie čipset od spoločnosti Qualcomm, Snapdragon 835, ktorý nájdeme vo viacerých vlajkových lodiach. K nadpriemernému výkonnú mu bude dopomáhať 6GB RAM spolu so 64GB úložným priestorom pričom v závislosti od verzie smartfónu by kapacita úložného priestoru mohla podrásť až na pekných 256GB.

Zdroj: Youtube

Samsung však zákazníka okrem dizajnu chce prilákať aj na fotoaparát. Zadný fotoaparát má rozlíšenie 12MP a svetelnosť f/1,5 čím sa doteraz na trhu nemôže pochváliť žiaden výrobca smartfónov. Smartfón by mal byť schopný pracovať aj so svetelnosťou f/2,4, ktorá sa bude prepínať v závislosti od okolitých podmienok. Nechýba ani optická stabilizácia obrazu či predná 5MP selfie kamera.

Zdroj: Youtube

V základnej výbave nechýba ani už dnes stále viac štandardný USB Type – C konektor, snímač odtlačkov prstov, hlasová asistentka Bixby (dostupná len pre Samsung zariadenia), či relatívne „nový“ Android vo verzii 7.1.1.

TIP  Koniec sladkostí v Androide? Nový Android 9 možno príde s označením Pistachio

Zdroj: Engadget

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.