Samsung pozastavil aktualizáciu Androidu 8 Oreo pre Galaxy S8. Užívatelia sa sťažujú na tento nepríjemný problém! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Samsung pozastavil aktualizáciu Androidu 8 Oreo pre Galaxy S8. Užívatelia sa sťažujú na tento nepríjemný problém!

ANDROID

Samsung pozastavil aktualizáciu Androidu 8 Oreo pre Galaxy S8. Užívatelia sa sťažujú na tento nepríjemný problém!

Spoločnosť Samsung pred pár dňami začala s uvoľňovaním nového systému Android 8 Oreo pre model Galaxy S8 a Galaxy S8 Plus. Nová aktualizácia mala používateľom priniesť vynovené prostredie, nové funkcie či lepšie optimalizovaný výkon a spotrebu batérie. Nakoniec však musel Samsung nečakane aktualizáciu na Android 8 Oreo zastaviť, pretože sa majitelia sťažovali na nepríjemný problém.

Problémom je samovoľne reštartovanie smartfónu

Viacero majiteľov modelov Galaxy S8 sa po nainštalovaní nového Androidu 8 začali sťažovať na nepríjemné náhodné reštartovanie ich smartfónu. Táto chyba sa pritom objavila iba tým, čo už prešli na najnovší Android. Spoločnosť Samsung krátko po vypuknutí problému softvérovú aktualizáciu zastavila a vo svojom stanovisku uviedla, že pracuje na rýchlom vyriešení nepríjemného problému, aby mohla byť aktualizácia dostupná čo najskôr vonku.

Majiteľov modelov Galaxy S8 a Galaxy S8 Plus určite samotné udalosti nepotešili, pretože na nový Android čakajú už niekoľko mesiacov. Nakoniec však nezostáva nič iné, ako si na opravenú aktualizáciu počkať. Osobne verím, že by sa nová aktualizácia mohla opäť vypustiť už v najbližších dňoch, no a potrvá to aj týždne, kým sa objaví pre všetky smartfóny rady Galaxy S8, keďže Samsung novú aktualizáciu uvoľňuje najprv pre testerov a neskôr vo vlnách už pre konkrétne regióny.

Zdroj: Gsmarena.com, úvodný obrázok: Pixabay.com

 

TIP  Konečne! Microsoft Store dostane významné zmeny. Dočkáme sa noviniek, na ktoré mnohí z nás čakajú

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.