Samsung okopíroval najstupídnejšiu funckiu iPhonu X. Galaxy S9 a S9+ príde s animovanými smajlíkmi... | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Samsung okopíroval najstupídnejšiu funckiu iPhonu X. Galaxy S9 a S9+ príde s animovanými smajlíkmi…

ANDROID

Samsung okopíroval najstupídnejšiu funckiu iPhonu X. Galaxy S9 a S9+ príde s animovanými smajlíkmi…

Predstavenie nastupujúcej vlajkovej lode Samsung Galaxy S9 a S9+ sa nezadržateľne blíži a spolu s ubúdajúcim časom sa na povrch dostávajú nové informácie o tom, s akými špecialitkami S9 príde. Jej technickú výbavu, bližšie špecifikácie a dizajn už nejaký ten piatok poznáme, no už dlhší čas sa diskutuje o tom, aké novinky vôbec nová vlajková loď ponúkne. Podľa najnovších informácií sa Samsung chystá predstaviť “nových” animovaných smajlíkov, ktoré poznáme z iPhonu X.

S touto “úžasnou” novinkou prišiel známy leaker Evan Blass

S touto informáciou prišiel už celkom známy leaker Evan Blass, ktorý sa so “špeciálnou” funkciou iPhonu X akosi nestotožňuje. V svojom tweete s čiastočným rozčarovaním napísal, že Samsung Galaxy S9 a S9+ prídu so “selfie módom, ktorý bude ponúkať animované avatary presne tak ako fungujú animoji”. Ďalej iba dodal, že s trochou šťastia už nebudete musieť vyhodiť 1000 dolárov na to , aby ste sa vyjadrili ako hromada karikatúr.

Animoji sú jednou z hlavných “špeciálnych” funkcií iPhonu X. Sú vytvárané pomocou technológie Apple Kinect, vďaka čomu sa grimasy a tvár používateľa premení na animovaného smajlíka, robota, mimozemšťana alebo dokonca aj výkal s očami. Je to celkom úsmevné, že Samsung sa nechal inšpirovať takouto naozaj dosť nezmyselnou funkciou a plánuje priniesť o čosi lacnejšie konkurenta pre iPhone X. Aj keď ľuďom, ktorí si kupujú smartfón za zámerom využívania hovoriacich animovaných smajlíkov je asi jedno, či za smartfón vyhodia 1000 alebo 1200 eur.

TIP  Predaje Samsung smartfónov nečakane klesli. Môže za to malo inovácií a vysoká cena?

Zdroj: mspoweruser.com

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.