Samsung nepriamo potvrdil práce na smartfóne Galaxy X, ktorý by mohol prísť s ohybným displejom | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Samsung nepriamo potvrdil práce na smartfóne Galaxy X, ktorý by mohol prísť s ohybným displejom

ANDROID

Samsung nepriamo potvrdil práce na smartfóne Galaxy X, ktorý by mohol prísť s ohybným displejom

Samsung nepriamo potvrdil práce na smartfóne Galaxy X, ktorý by mohol prísť s ohybným displejom

Ohybný displej je ďalšou veľkou métou viacerých spoločností. Nedávno sme vám priniesli prvé náhľady reálneho ohýbateľného displeja od čínskej spoločnosti DOODGEE, ktorá údajne je v jeho vývoji najďalej. Doteraz sa na pozadí šepkalo, že aj iné spoločnosti pracujú na rovnakej technológii, vrátane kórejskej spoločnosti Samsung.

V týchto dňoch však Samsung nepriamo potvrdil, že pracuje na zariadení s kódovým označením „Dream“, ktoré by malo priniesť ohýbateľný displej. Spomínané zariadenia by malo niesť označenie Samsung Galaxy X.

Ako sme na to došli?

Internetový portál MobiielKopen si všimol odpovede na stránkach podpory spoločnosti Samsung, kde bol spomínaný nový model SM-G888N0 pričom kódové označenie SM-G888 sa už viackrát spomínalo s modelom Galaxy X. Údajne toto zariadenia prešlo už aj prvými certifikáciami, vrátanie Bluetooth a Wi-Fi. Čo sa týka ďalších informácií tak tie bohužiaľ podpora omylom nezverejnila. Hneď ako budú dostupné ďalšie správy tak vás budeme informovať.

Zdroj: MobielKopen.net

TIP  Skladací smartfón od Samsungu príde už budúci rok a bude limitovaným zariadením. Poznáme aj jeho približnú cenu!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.