Samsung konečne sprístupňuje aktualizáciu Oreo pre smartfóny Galaxy S8 a S8 Plus | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Samsung konečne sprístupňuje aktualizáciu Oreo pre smartfóny Galaxy S8 a S8 Plus

ANDROID

Samsung konečne sprístupňuje aktualizáciu Oreo pre smartfóny Galaxy S8 a S8 Plus

Samsung s celkom veľkým oneskorením konečne sprístupňuje aktualizáciu Oreo pre smartfóny Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8 Plus. Kórejskí gigant sa vďaka tomu zapisuje medzi ďalších OEM partnerov, ktorí prinášajú Android 8.0 Oreo na ich “staršie” zariadenia.

Neočakávajte ju ihneď

Pokiaľ dúfate, že si aktualizáciu stiahnete hneď teraz, asi Vás sklameme. Aktualizácia sa už v tomto momente dostala do obehu, no šanca, že ju obdržíte medzi prvými je naozaj mizivá. Aktualizácie ako táto prichádzajú väčšinou postupne, takže si na ňu budeme musieť chvíľu počkať. Prvé známky toho, že aktualizácia sa začala pomaly ale isto rozširovať medzi používateľov, si všimoli redaktori zo stránky sammobile.com. Aktualizácia Oreo bola na zariadení Samsung Galaxy S8 Plus zahrnutá priamo v novej firmérovej verzii G955XXU1CRAP. Podľa autora článku na stránke sammobile.com by mala byť aktualizácia najprv ponúknutá bývalým beta testerom a následne bude po dobu 24 hodín distribuovaná ostatným používateľom.

Veľkosť aktualizácie je cca 1GB

Pokiaľ patríte medzi beta testerov aktualizácie Oreo, musíte počítať s tým, že nová aktualizácia Vám zaberie ďalších cca 500MB vo vašom smartfóne. Pokiaľ ste bežný používateľ, počítajte s tým, že aktualizácia si vyžiada minimálne 1GB úložného priestoru. Aktualizácia by mala priniesť množstvo nových funkcií, lepšiu podporu asistenta Bixby a novú vylepšenú klávesnicu. Ako to býva zvykom, aktualizácia by mala pomôcť aj výkonu Vášho zariadenia, no reálne výsledky ukáže len čas. Realita je vo väčšine prípadov úplne odlišná, ako v tomto prípade sľubuje spoločnosť Samsung.

TIP  Takto brutálne ma vyzerať Samsung Galaxy S10! Podľa autora ide o revolučný dizajn budúcnosti

Zdroj: mspoweruser.com

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.