Samsung Galaxy S9 príde s minimálnymi dizajnovými zmenami oproti Galaxy S8. Dočkať by sme sa mohli aj verzie Galaxy S9 mini | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Samsung Galaxy S9 príde s minimálnymi dizajnovými zmenami oproti Galaxy S8. Dočkať by sme sa mohli aj verzie Galaxy S9 mini

ANDROID

Samsung Galaxy S9 príde s minimálnymi dizajnovými zmenami oproti Galaxy S8. Dočkať by sme sa mohli aj verzie Galaxy S9 mini

Mnohí fanúšikovia mobilných technológií v poslednej dobe uprene sledujú spoločnosť Samsung a pripravovaného nástupcu S8 v podobe zariadenia Galaxy S9. Na svetlo sveta sa totiž dostali špekulácie, ktoré hovorili o ohybnom displeji či „črevách“ v podobe nového procesoru Exynos 9810. Informácie o ohybnom displeji vyvrátila však nechcene spoločnosť sama, kedy na stránkach podpory uverejnila omylom správy o zariadení Galaxy X.

Podľa najnovších informácií, nástupca Galaxy S9 by však mal prísť nie až tak s výraznými dizajnovými zmenami, k vylepšeniam dôjde hlavne pod „kapotou“. Tvrdí to dôveryhodný zdroj, Evan Blass. Údajne by sme sa mali dočkať vylepšeného procesora (pravdepodobne Exynos 9810), ďalej bude premiestnený snímač odtlačkov prstov a ponúkne duálny zadný fotoaparát.

Spoločnosť údajne pracuje aj na hlbšej integrácií umelej inteligencii – Galaxy Ai UX, ktorá by malo zefektívniť prístup k aplikáciám a ďalším dátam v smartfóne. Otázne je či sa to však všetko podarí zrealizovať spoločnosti ešte pred Mobile World Congress 2018, ktorý sa očakáva vo februári 2018.

Do rodiny Galaxy pribudne aj S9 Mini

Zákulisím sa začali šíriť aj ďalšie zaujímavé informácie hovoriace o verzii Galaxy S9 Mini, ktorý by mal ponúknuť 4“ displej. To aké špecifikácie a či reálne na pulty predajní zavíta aj táto verzia smartfónu je dnes však ešte neznáma a hlavne nepotvrdená informácia. V každom prípade by sa nejednalo o krok, ktorý by sa nedal obhájiť. Stále totiž existuje veľká skupina používateľov uprednostňujúca kompaktné zariadenia a dnes na tomto poli v podstate operuje len Apple.

TIP  Huawei P20 Pro neobstal v teste odolnosti. Pri teste sa nečakane rozbil!

Zdroj: SamMobile, úvodný obrázok: Pixabay.com

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.