Samsung Galaxy S9 môže získať Android 8.1 už v blízkej dobe. Unikol záber z benchmarku, ktorý odhaľuje podrobnosti | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Samsung Galaxy S9 môže získať Android 8.1 už v blízkej dobe. Unikol záber z benchmarku, ktorý odhaľuje podrobnosti

Samsung Galaxy S9

ANDROID

Samsung Galaxy S9 môže získať Android 8.1 už v blízkej dobe. Unikol záber z benchmarku, ktorý odhaľuje podrobnosti

Samsung testuje nový Android 8.1 pre aktuálne vlajkové smartfóny Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9 Plus. Majitelia týchto smartfónov sa môžu dočkať novej systémovej aktualizácie už v blízkej dobe. Najnovší Android 8.1 pre Galaxy S9 potvrdil aj Geekbench benchmark, v ktorom je vidieť testovaný smartfón S9 už s novou verziou Androidu.

Samsung Galaxy S9_android 8.1

Zdroj: Gsmarena.com

Aj keď v tejto chvíli nie je jasné, kedy Samsung najnovší Android 8.1 vydá, majitelia týchto vlajkových modelov sa na novú aktualizáciu môžu určite tešiť. Nový Android totiž prinesie okrem drobných vylepšení aj lepšiu systémovú optimalizáciu. Súčasťou novej aktualizácie bude aj zvýšené zabezpečenie voči rôznym bezpečnostným chybám.

Zdroj: Gsmarena.com, úvodný obrázok: vlastný

 

TIP  Xiaomi chce v tomto roku predať až 100 miliónov smartfónov! Čaká nás revolúcia?

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.