Samsung Galaxy S9 môže získať Android 8.1 už v blízkej dobe. Unikol záber z benchmarku, ktorý odhaľuje podrobnosti | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Samsung Galaxy S9 môže získať Android 8.1 už v blízkej dobe. Unikol záber z benchmarku, ktorý odhaľuje podrobnosti

Samsung Galaxy S9

ANDROID

Samsung Galaxy S9 môže získať Android 8.1 už v blízkej dobe. Unikol záber z benchmarku, ktorý odhaľuje podrobnosti

Samsung testuje nový Android 8.1 pre aktuálne vlajkové smartfóny Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9 Plus. Majitelia týchto smartfónov sa môžu dočkať novej systémovej aktualizácie už v blízkej dobe. Najnovší Android 8.1 pre Galaxy S9 potvrdil aj Geekbench benchmark, v ktorom je vidieť testovaný smartfón S9 už s novou verziou Androidu.

Samsung Galaxy S9_android 8.1

Zdroj: Gsmarena.com

Aj keď v tejto chvíli nie je jasné, kedy Samsung najnovší Android 8.1 vydá, majitelia týchto vlajkových modelov sa na novú aktualizáciu môžu určite tešiť. Nový Android totiž prinesie okrem drobných vylepšení aj lepšiu systémovú optimalizáciu. Súčasťou novej aktualizácie bude aj zvýšené zabezpečenie voči rôznym bezpečnostným chybám.

Zdroj: Gsmarena.com, úvodný obrázok: vlastný

 

TIP  Takto by mohli vyzerať aplikácie na smartfónoch s dvomi displejmi

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.