Samsung Galaxy S9 a S9+ dostáva ďalšie dve luxusné farby. Ako sa Vám páčia? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Samsung Galaxy S9 a S9+ dostáva ďalšie dve luxusné farby. Ako sa Vám páčia?

ANDROID

Samsung Galaxy S9 a S9+ dostáva ďalšie dve luxusné farby. Ako sa Vám páčia?

Samsung oznámil, že ich vlajkové lode Galaxy S9 a Galaxy S9+ dostanú úplne nové farby. Čoskoro budú zariadenia dostupné v luxusne červenej, ktorú kórejský výrobca nazval “Burgundy Red” a ružovo-zlatej farbe s označením “Sunrise Gold”. Obe farby vyzerajú bez pochybností veľmi zaujímavo a zatiaľ žiaden výrobca sa k podobným farbám neodvážil. Je však otázne, či sa farby dostanú aj ku nám na Slovensko. Lesklá červená verzia bude od júna dostupná zatiaľ iba v Kórei a Číne. So zlatým odtieňom to vyzerá o kúsok lepšie, keď by sa mal dostať tiež začiatkom júna aj na európsky trh. Konkrétnejšie sa jedná o krajiny ako Nemecko, Rusko, Španielsko a okrem Európy to bude napríklad Austrália, Čile, Hong Kong, Kórea, Mexiko, Taiwan, Vietnam alebo Spojené arabské emiráty. Ďalšie krajiny samozrejme pribudnú o čosi neskôr. Napríklad v Británií by sa mala “Sunrise Gold” objaviť už na prelome júna a júla.

Samsungu Galaxy S9 teda ku štyrom dostupným farbám (“Midnight Black”, “Titanium Gray”, “Coral Blue” a “Lilac Purple”) pribudnú ešte ďalšie dve, a tak s celkovým počtom 6 je jednoznačne najfarebnejšou vlajkovou loďou na trhu. Samsung sa na túto tému vyjadril, že chce prostredníctvom svojich produktov poskytovať možnosť zákazníkom odlíšiť sa a dať im voľbu hodiacu sa k ich vlastnému štýlu. Preto je pre nich dôležité, aby ich reprezentatívne zariadenie malo veľa rôznych a zaujímavých farieb. Takže ak si náhodou brúsite zuby na niektorú z dvojice S9 a S9+, zvážte, či sa vám neoplatí ešte chvíľku počkať. Predsa len podľa nás vyzerajú nové farby jedinečne a upútajú zrak nejedného smartfónového nadšenca.

Samsung S9 nové farby

Zdroj: techradar.com

Zdroj: techradar.com, úvodný obrázok: wccftech.com

TIP  Google získal obrovskú pokutu za to, že z používateľov systému Android robil ovce

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.