Ďalší zo starších Samsungov získa v nasledujúcich dňoch podporu na nový Android 8 OREO | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ďalší zo starších Samsungov získa v nasledujúcich dňoch podporu na nový Android 8 OREO

Galaxy S7

ANDROID

Ďalší zo starších Samsungov získa v nasledujúcich dňoch podporu na nový Android 8 OREO

Majitelia smartfónu Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge majú určite dôvod na radosť. Samsung je totiž už len krôčik od vydania ostrej aktualizácie s novým Androidom 8 Oreo a bohatými funkciami pre tieto dve vlajkové lode.

Podľa aktuálne dostupných informácií zverejnených tureckým serverom, ktorý Samsung dlhodobo používa pre oficiálne oznámenia, Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge sa dočká veľkej systémovej aktualizácie už 18. mája. Od tohto dňa tak Samsung začne s oficiálnym uvoľnovaním novej aktualizácie, ale je však nutné rátať s možným oneskorením, kým sa aktualizácia objaví aj u nás.

Android 8 Oreo pre Samsung Galaxy S7 už o pár dní realitou

Samsung ide s podporou svojich smartfónov určite príkladom. Aj keď je častokrát spoločnosti vyčítané, že si majitelia na novú aktualizáciu musia v porovnaní s konkurenciou omnoho dlhšie počkať, Samsung sa snaží aktualizáciu najprv dôkladne otestovať a vydať ju s čo najmenším počtom chýb. Dvojročné vlajkové lode Galaxy S7 tak už v následujúcich dňoch získajú osvieženie v podobe nového Androidu 8.

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok: YouTube Android Authority

TIP  Android Auto získava rýchlu možnosť zobrazenia kontaktov. Vykonanie hovoru tak bude jednoduchšie a rýchlejšie

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.