Ďalší zo starších Samsungov získa v nasledujúcich dňoch podporu na nový Android 8 OREO | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ďalší zo starších Samsungov získa v nasledujúcich dňoch podporu na nový Android 8 OREO

Galaxy S7

ANDROID

Ďalší zo starších Samsungov získa v nasledujúcich dňoch podporu na nový Android 8 OREO

Majitelia smartfónu Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge majú určite dôvod na radosť. Samsung je totiž už len krôčik od vydania ostrej aktualizácie s novým Androidom 8 Oreo a bohatými funkciami pre tieto dve vlajkové lode.

Podľa aktuálne dostupných informácií zverejnených tureckým serverom, ktorý Samsung dlhodobo používa pre oficiálne oznámenia, Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge sa dočká veľkej systémovej aktualizácie už 18. mája. Od tohto dňa tak Samsung začne s oficiálnym uvoľnovaním novej aktualizácie, ale je však nutné rátať s možným oneskorením, kým sa aktualizácia objaví aj u nás.

Android 8 Oreo pre Samsung Galaxy S7 už o pár dní realitou

Samsung ide s podporou svojich smartfónov určite príkladom. Aj keď je častokrát spoločnosti vyčítané, že si majitelia na novú aktualizáciu musia v porovnaní s konkurenciou omnoho dlhšie počkať, Samsung sa snaží aktualizáciu najprv dôkladne otestovať a vydať ju s čo najmenším počtom chýb. Dvojročné vlajkové lode Galaxy S7 tak už v následujúcich dňoch získajú osvieženie v podobe nového Androidu 8.

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok: YouTube Android Authority

TIP  Mobilný prehliadač Microsoft Edge dostane zabudovaný prekladač. Žeby nová konkurencia pre Google Chrome

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.