Samsung Galaxy Note 9 ponúkne nového asistenta Bixby 2.0, ktorý prinesie nesmierne rýchle reakcie. Čaká nás tehnologická revolúcia? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Samsung Galaxy Note 9 ponúkne nového asistenta Bixby 2.0, ktorý prinesie nesmierne rýchle reakcie. Čaká nás tehnologická revolúcia?

Samsung

ANDROID

Samsung Galaxy Note 9 ponúkne nového asistenta Bixby 2.0, ktorý prinesie nesmierne rýchle reakcie. Čaká nás tehnologická revolúcia?

Čakatelia na novú vlajkovú loď od spoločnosti Samsung majú určite dôvod na radosť. Kórejská technologická spoločnosť totiž prezradila veľmi zaujímavú informáciu o novej vlajkovej lodi Samsung Galaxy Note 9, ktorá bude predstavená už v druhej polovici tohto roka. Teraz už vieme, že novinka bude stáť za to, keďže prinesie nového asistenta Bixby 2.0.

Samsung Galaxy Note 9 prinesie nového asistenta Bixby 2.0. Ten má byť podľa Samsungu oproti prvej generácií výrazne rýchlejší a dokonca nebude mať problém rozoznať naše povely aj vo vyššom ruchu. Technologický gigant plánuje zamestnať 1000 nových zamestnancov, ktorí sa budú sústreďovať na AI. Samsung údajne dokonca rozmýšľa nad kúpou ďalších projektov zaoberajúcich sa AI, aby získal nové a veľmi cenné skúsenosti.

Hlasový asistent Bixby by mal byť tento rok dostupný už na 14 miliónoch zariadení po celom svete. Samsung má s týmto asistentom obrovské plány a do roku 2020 chce tohto asistenta používať ako nevyhnutnú súčasť inteligentnej domácnosti. Aký je tvoj vzťah k umelej inteligencii a hlasovým asistentom? Vyjadri sa v komentári.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: YouTube

TIP  Panos Panay v interview opäť mieša karty. Ako to je teda s Andromedou / Surface Phone?

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.