Samsung Galaxy Note 9 ponúkne 512 GB úložisko, 8 GB RAM a ďalšie zaujímavosti | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Samsung Galaxy Note 9 ponúkne 512 GB úložisko, 8 GB RAM a ďalšie zaujímavosti

Galaxy note 8

ANDROID

Samsung Galaxy Note 9 ponúkne 512 GB úložisko, 8 GB RAM a ďalšie zaujímavosti

Odhalenie ďalšej vlajkovej lode od Samsungu je stále v nedohľade. Je to len pár mesiacov, čo spoločnosť Samsung spustila predaj špičkových smartfónov Galaxy S9 a Galaxy S9 Plus a už máme možnosť diskutovať o pripravovanom smartfóne Galaxy Note 9, ktorý príde neskôr v tomto roku.

Aktuálne je najväčšia kapacita úložného priestoru u Samsungu Galaxy S9 256 GB. Operačná pamäť pri S9ke je 4 GB RAM a pri variante S9 Plus až 6 GB RAM. Samsung však údajne plánuje zájsť ešte ďalej a do Galaxy Note 9 chce implementovať obrovské úložisko a veľkú operačnú pamäť RAM. Doposiaľ dostupné úniky tvrdia, že Galaxy Note 9 ponúkne až 512 GB úložisko a 8 GB operačná pamäť RAM. Takáto veľmi zaujímavá varianta však môže byť exkluzívne dostupná iba v niektorých regiónoch.

Samsung Galaxy Note 9 ako revolučný model?

Nová vlajková loď tak môže ponúknuť veľmi zaujímavý hardvér. Základná varianta však môže štartovať s 6 GB RAM a 64 GB úložiskom. Pod kapotou nebude chýbať ani výkonný 8-jadrový procesor Exynos 9810 alebo Snapdragon 845. Nový Note môže ponúknuť úplne rovnaký fotoaparát, aký ponúka aj Samsung Galaxy S9 Plus. Tomu v podstate niet divu, keďže sa jedná o jeden z najlepších fotoaparátov v mobilných telefónoch.

Očakávam, že Samsung predstaví novú vlajkovú loď Galaxy Note 9 v auguste alebo v septembri. Ako to už teda býva zvykom, ďalšia generácia obľúbenej triedy Note sa objaví v až druhej polovici tohto roku. Nová vlajková loď bude už pravdepodobne od vybalenia z krabice bežať na novom Androide 9.

TIP  Nádhera! Takto bude vyzerať nový Samsung Galaxy Note 9, ktorý príde v týchto luxusných farbách

Zdroj: phonearena.com ilustračný obrázok: YouTube

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.