Samsung Galaxy Note 9 bude zrejme vybavený väčšou batériou a ešte väčším displejom, ako jeho predchodca | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Samsung Galaxy Note 9 bude zrejme vybavený väčšou batériou a ešte väčším displejom, ako jeho predchodca

Galaxy note 8

Novinky

Samsung Galaxy Note 9 bude zrejme vybavený väčšou batériou a ešte väčším displejom, ako jeho predchodca

Samsung Galaxy Note 9 bude zrejme vybavený väčšou batériou a ešte väčším displejom, ako jeho predchodca

Oficiálne predstavenie ďalšieho nástupcu trónu smartfónov Note od Samsungu je ešte naozaj ďaleko, no prvé odhalené informácie sa na povrch dostávajú o čosi skôr, ako by sme všetci predpokladali. Spoločnosť Samsung si pre nás chystá niečo naozaj veľké a latku smartfónov opäť zdvihne o čosi vyššie.

Samsung Galaxy Note 9 – kráľ všetkých smartfónov?

Aj keď sa stále nebavíme o oficiálnych informáciách, predstavme si budúci Note 9 aspoň prostredníctvom odhalených a uniknutých informácií, ktoré sa môžu v priebehu najbližších mesiacov zmeniť. Najnovšie špekulácie hovoria o navýšení kapacity batérie na celkom slušných 4000 mAh, čo je oproti momentálnemu modelu navýšenie o 700 mAh. Ďalší zo zdrojov hovorí, že nová vlajková loď triedy Note, bude vybavená ešte väčším, až 6,4-palcovým infinite displejom. V tomto prípade by sa ale jednalo o celkom zanedbateľné zväčšenie o 0,1 palca, ktoré môže byť kľudne spôsobené odstráneným niektorých častí z predného rámčeku. Aj keď o technických špecifikáciách zatiaľ moc nevieme, môžeme sa zatiaľ inšpirovať najnovšími benchmarkami na stránke Geekbench, na ktorej sa pred pár týždňami objavili špecifikácie nového smartfónu z dielne Samsungu, ktorý je vybavený procesorom Snapdragon 845, 6 GB pamäte RAM a najnovším Anroidom 8.1 Oreo.

O cene môžeme len špekulovať

Takýto smartfón by jednoznačne s prehľadom ovládol celý trh so smartfónmi, pretože v podstate by nemal konkurenta. Samozrejme, s takýmito špecifikáciami určite príde aj adekvátna cenovka, ktorá sa v žiadnom prípade nebude oproti predošlej generácii znižovať.

TIP  Samsung vraj pripravuje smartfón bez rámčekov a s displejom aj na zadnej strane. Takto má vyzerať!

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok: Youtube

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.