Samsung Galaxy A8+ je odhalený. Takto bude vyzerať nový zástupca strednej triedy | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Samsung Galaxy A8+ je odhalený. Takto bude vyzerať nový zástupca strednej triedy

ANDROID

Samsung Galaxy A8+ je odhalený. Takto bude vyzerať nový zástupca strednej triedy

Nová „sezóna“ smartfónov nám klope na dvere a Samsung nebude chýbať pri predstavovaní zástupcov vyššej strednej triedy.

Samsung Galaxy A8+ (Model SM-A730F), smartfón z kuchyne kórejskej spoločnosti Samsung sa objavil v 3-minútovom videu, ktoré prezradilo fanúšikom tejto značky viac ako sa na prvý pohľad môže zdať. Vo videu je vidno celý dizajn zariadenia a dozviete sa aj vybrané špecifikácia telefónu.

Samsung Galaxy A8+ špecifikácie

To čo sa dlhšie internetom šepkalo sa aj potvrdzuje. Smartfón príde s veľkým 6“ AMOLED displejom netradičným rozlíšením 2220 x 1080 bodov, ktorému na zadnej strane bude sekundovať fotoaparát s clonou f/1.7. Nemala by chýbať optická stabilizácia obrazu, či snímač odtlačkov prstov umiestnený pod šošovkou fotoaparátu. Na prednej strane netradične nájdeme dvojicu fotoaparátov s rozlíšením 16MP a 8MP.

Srdce smartfónu by mal tvoriť procesor Exynos 7885, ktorému má sekundovať 6GB RAM a 64GB úložného priestoru. O výdrž zariadenia by sa mala starať batéria s kapacitou 3500mAh. Cena smartfónu by mala byť údajne okolo 5000BDT, teda niečo málo nad 500€.

V každom prípade špecifikácie zariadenia nepotvrdil ešte samotný výrobca. Uverejnil ich používateľ, ktorý uverejnil video na serveri Youtube.

Zdroj: Youtube.com

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie